Oddam za darmo

Cześć, liczę, że to nie jest post dla “Januszy” lecz faktycznie dla kogoś komu takie rzeczy się przydadzą do asg lub do czegoś innego niż spieniężenie. Może ktoś dopiero zaczyna i kompletuje sprzęt. Sorty, które kiedyś gdzieś tam dostałem i leżą w szafie. Wszystko prócz munduru helikona nowe i w naszym kamuflażu. Lista poniżej:

  • mundur pustynny helikona CPU… na metce S ale jest raczej M… noszone pół roku :wink: stan db/bdb
  • kamizelka taktyczna mil-tec (olive, z takim kołnierzem)
  • combatshirt pustynny M/R - starszy wzór
  • combatshirt pustynny M/R - nowy wzór
  • bluza od munduru pustynnego L (nie wiem gdzie mam spodnie, może znajdę)
  • ocieplacz pustynny ze stujką L
  • koszulobluza polowa wz 93 (ten dziwny wynalazek z krótkim rękawkiem)
  • kapelusz pustynny 55-56
  • kapelusz zielony 57-58
  • rękawiczki taktyczne zielone 20
  • rękawiczki taktyczne czarne 23
  • kominiarka koloru khaki
  • beret zielony 54
  • buty pustynne wz 920 PZ/MON 43 - 2 pary
  • koszulka zielona + gatki M - 3 komplety
  • bielizna letnia długa S
  • nakolanniki + nałokietniki (piankowe ochraniacze wkładane w kieszenie munduru)
  • manierka US z pokrowcem
  • manierka z pokrowcen noname
    edit
  • 3x hajkapy :face_vomiting: do emki (standardowe, metalowe)

Jeżeli cokolwiek jeszcze znajdę to uzupełnię listę. Ewentualne fanty do odebrania na najbliższej niedzielnej strzelance 07.04 na Dobrej

1 polubienie

Cześć! Kompletuję oporządzenie dla swojego syna. Powiedz ile za to chcesz. Napisz do mnie na priv, dogadamy się

Napisz w poście co chcesz bo jednak kolejność (tych co by coś chcieli) ma znaczenie, wpadaj na Dobrą i zabieraj gadżety. Zbicie piątki i radość młodego wystarczy

Mundur pustynny - resztę mam ogarniętą. Kiedy się kopsnąć do Dobrej?

:point_right: 07.04.2024 Dobra (Limit Leśny) w tą niedzielę, potem mnie nie będzie przez kilka tygodni

Manierka US jest z kubkiem??? Jakie camo

Bez kubeczka. Manierka w zielonym pokrowcu z futerkiem z nadrukiem US z przodu oraz opisem i numerami z tyłu + dwa klipsy

Ile chcesz za nią. Wprawdzie przesiadłem się na camelbak ale dla syna bym wziął

Wszystko z listy oddaje za darmoszkę. Niech ktoś korzysta jak u mnie ma leżeć albo miałbym wyrzucić

Podaj namiary do Ciebie to spróbuję się jakoś zgadać aby odebrać. Najpóźniej odebrał bym to do wtorku

Jest dostępna kamizelka? Zamierzam zacząć grać i przydałaby mi się

Będę z synem w niedzielę, ale niestety jeszcze nie na rozgrywce. Tak czy inaczej zbijemy piątkę. Odłóż mi proszę jeszcze rękawiczki rozm 23

Wpadaj w niedzielę i zabieraj kamizelkę :+1:t3:

Dzięki a o której mam przyjechać (10 czy 15)

Chwilę przed 10 czyli przed rozgrywką najlepej

Hej, buty i manierka us jeszcze dostepne?

Jeszcze jedną parę butów mam. Co do manierki to Benes się czai ale do końca się nie określił

a gdzie i kiedy moglbym podjechac?

Nie wiem czy czytanie ze zrozumieniem w dzisiejszych czasach zanika, jest niemodne czy jest jakiś inny powód :joy:

Jutro na coniedzielnej strzelance rzeczy te będą do odebrania

3 polubienia

Tak, tak zainteresowany po poniedziałku będę odbierał.