9 grudnia 2018 - Operacja: Czerwony Nos VIII - SFAT

Gratuluję zwycięstwa :slight_smile:

Niezależnie od zawiłości sytuacji i naszego rozbieżnego jej postrzegania w tamtej chwili, jedno jest pewne: Gdy nas wystrzelaliście jak kaczki, prezenty powinny być wasze.
Zamiast rozrzucać je ostentacyjnie pod wiaduktem, po prostu oddaliśmy je w komplecie.
I tak teren był pod Waszą kontrolą, więc nic to nie zmieniło.

Muszę też pochwalić zasadzkę. Szedłem na czujce, więc szczególnie dobrze to widziałem.
Do ostatniej chwili nikt się nie wychylił i nie zdradził pozycji.
Kompletnie nikogo nie widziałem, mimo, że spodziewałem się kontaktu i szedłem powoli, uważnie się rozglądając.
Jak już zaczęliście ostrzał, to nie mieliśmy kompletnie nic do gadania.
Zamknięcie naszych tyłów, dopełniło dzieła, bo nie było gdzie uciekać.

Cytując Mivaka zaraz po akcji, „roz***aliście nas koncertowo” :slight_smile:

Kolejna edycja Operacji: Czerwony Nos już za nami, chciałem podziękować wszystkim w imieniu swoim i pozostałych organizatorów za przybycie. Pomimo niesprzyjającej początkowo aury, można uznać, że w czasie scenariusza pogoda dopisała.

Padało mniej niż na ostatniej edycji :stuck_out_tongue:



Zdaje sobie sprawę, że przyszliście tu po wyniki, oto i on tegoroczną edycją wygrała drużyna złożona z grup:

E.A.S.
ALFA 7
Najemna Jednostka Operacyjna




Dziękuję wszystkim za przybycia, udział w scenariuszu i zwycięzcom gratuluje wygranej!



Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie frekwencja, dziękuję za zaufanie i pojawienie się na imprezie pomimo długiej airsoftowej niebytności.
Jeżeli ogniska po scenariuszach będą cieszyć się taką popularnością będę musiał pomyśleć o większej wiacie :wink:



Za pomoc przy rozstawieniu punktów kieruje podziękowania do Siekiery i Mara.
Za pomoc w dniu scenariusza, dziękuję Cytrusowi, Kosiarce, Adahowi, Siekierze, Andrzejowi i Regonowi.


Z tego miejsca pragnę przeprosić, zapomniałem rozdać plakaty… Jeżeli będą zainteresowani, proszę mi przypomnieć to przy najbliższym scenariuszu, a będzie to Projekt: Marzanna VII tu nieoficjalna zapowiedz… Wstępny termin 24 marca 2019… Będą do odbioru.



Jeszcze raz dziękuje za przybycie i udział, gratulują zwycięstwa oraz zapraszam w marcu na Projekt: Marzanna.

Gdybyśmy byli jeszcze na takim etapie rozwoju w airsofcie, że liczy się wyłącznie strzelanie, to okazje ku temu były nawet i na tym scenariusz

No były i dlatego mi was szkoda. Ja postrzelalem i było bardzo miło