24.09.2017

Przykra sprawa z cqb wyszła…
Szczerze mówiąc liczę na oficjalne info ze strony administracji pod względem kolejnej niedzieli…

CQB w końcu !!!
spóźnię się ok.30min.

A jakiego oficjalnego info Ty oczekujesz?

Panowie i Panie,
Po weryfikacji miejscowki wielgowo. Okazalo sie ze nasz informator “walnal sie” jezeli chodzi o termin. Decyzja administracji w najblizszej ankiecie beda 3 pozycje.

  • scenariusz organizowny przez BROS (hot border II)
  • wielgowo
  • nie bedzie mnie
    Taka decyzja zostal podjeta aby nie wprowadzac zamieszania na dzien przed strzelanka.

Szkoda… może jednak wielgowo :stuck_out_tongue: ?

Takiego :slight_smile:

Dzięki, było znośnie…
Szkoda że tak szybko ludzie pouciekali…

Pomarudzę.

Było raczej słabo. Moja szczera ocena to 3/10. Doceniam przygotowania chłopaków ale sam scenariusz też niespecjalnie powalił. Wynika to chyba zwyczajnie z faktu, iż na Dobrej CQB przeruchaliśmy już wszystkie możliwe pomysły i konfiguracje atak/obrona. Teraz budynek jest zwyczajnie nudny i nawet poszerzanie terenu rozgrywki nie czyni jej ciekawszą. Nie zabraniam nikomu głosować na CQB, jedźcie, strzelajcie i miejcie z tego kupę frajdy. Ja przerzucam się na stałe na teren zielony bo to po prostu ciekawsza opcja.

Zgodzę się z tą biedną wietnamką powyżej :smiley: Chociaż ja bym dał 5/10 nie było aż tak źle, ale nie porywało :confused:

Dzięki za wspólną grę, było ok. Co do “scenariusza” (dumna nazwa nieadekwatna do improwizacji dzisiaj), był z czapki i na szybko. Druga opcja była o wiele dynamiczniejsza. Co do Dobrej cqb, to i tak jej ostatnie podrygi, ale fakt jest już nudna i oklepana. Nasze (i nie tylko) środowisko niestety cierpi na brak miejscówek typowo cqb.

https://drive.google.com/folderview?id=0B4y_QJeFLSlxS00xRjNaVzB3STA
Może szału nie ma ale zawsze coś :wink:

Koło Stargardu chłopaki zrobili z opuszczonego budynku pgru kill house, w środku ścianki z płyt osb i rockowa muzyka, ale nie było chętnych i musieli to zamknąć :frowning: Rozdawali swoje wizytówki na pierwszym milsimie na lotnisku w Kluczewie.

Nie dziwię się że nie było chętnych tym bardziej w tak małej miejscowości. Już wiele razy był poruszany temat komercyjnej strzelnicy. W Kurowie jest arena gdzie możemy strzelać.