24.09.2017

Ja odpadam z wielgowa

chciałem zagłosować na dobrą kilka min przed końcem ankiety ale nie mogłem

**Wygrała: DOBRA (CQB) 350FPS!!

Proszę przygotować się na chronowanie replik. 350 fps, nie więcej!**


Co do głosowania na kilka min przed, problem jest taki iż na forum mamy inny czas, różnica jest 1 h i 5 min, pracujemy nad zmianą silnika forum.

Jaka Dobra jak mają po tyle samo głosów z Wielgowem?

Według ankiety jest 17 CQB (rafix) 18 wielgowo, o 23.40 była przewaga wielgowa. What happen?

ok. rozumiem że administracja znalazła jakiś magiczny sposób policzenia głosów które niezostały zarejestrowane w ankiecie.
SZANUJE MOTZO

Coś tu nie halo

Panowie i Panie,
@v02 - bez spekulacji poprosze.
Dostalismy informacje od pracownika Dragon paintball ze w niedziele jest organizowana komercja na terenie wielgowa. Jak zapewne co niektorzy pamietaja sytuacje kiedy musielismy o godzinie 13.00 grzecznie i bez dyskusji opuscic teren wielgowa po 1 grze poniewaz dragon zaczal sie rozstawiac z markerami ect. Dlatego tez zostala podjeta decyzja o zwyciestwie 2 w kolejnosci miejscowki. I tak jak zauwazyl mlekozerca 17:18 dobra cqb. W zaistnialej sytuacji oficjalnie wygrywa: DOBRA CQB. Cala reszta w/g standardow regulaminu TS.

No to mnie nie ma.

mnie też, brak repliki

Dziękuje za sprostowanie, chociaż nie ukrywam rozczarowania…

Pobiegają teraz na CQB i będzie 2 miesiące spokój :slight_smile:

Nie mam repliki 350 fps - odpadam.

Pożyczę okulary ochronne dla osoby którą biore i batke 11.1 dla siebie :smiley:

już nie mogę edytować :confused:
Bateria na tcony jest potrzebna
Oczywiście oferuję za każdą z w.w rzeczy pysznego browarka :slight_smile:

panowie mialby ktos 1/2 miejsca zeby mnie i mozliwe ze jeszcze jedna osobe zabrac ?

Nie będzie mnie, skoro wygrało cqb odpadami.

Akurat jak snajpere skończyłem to cqb :angry: przyszedłbym dla samego chronowania :laughing: nie no żartuje. Przez zaistniałe okoliczności mnie nie będzie, ale na następnej pojawie się z armata :smiling_imp: bawcie się dobrze Elo

CQB wygrało :open_mouth: . = Nie będzie mnie

CQB na Dobrej jakoś mnie nie porywa ale dawno mnie nie było, więc wpadnę popykać… Oraz postrzelać :smiley: