15.11.2015

Nie będzie mnie ale na ostatniej strzelance problem z rozpoznaniem stron…a mianowicie strony oznaczone powinny sie oznaczac na dwóch łapkach nie na jednej gdzie często gęsto wychyla sie ludzik za krzaka i nie widać oznaczeń i konsternacja twój czy nie…a druga strona medalu ze powinny sie oznaczać dwie strony jedni na żółto-czarno a przeciwnicy na czerwono-biało??jest to pomysł ???

Zostało przyjęte że 1 strona ma znacznik żółto czarny a druga bez.
Jak ktoś używa tylko 1 znacznika albo źle się oznaczy to niech nie ma pretensji że do niego strzelają.

No niby masz racje ale to sie tyczy kazdej ze stron np czekam az zobacze znacznik i mam goscia na celowniku a tu nie widac znacznika a po chwili dostajesz seria…i tu beton.

Wygrało Bastogne!

Zmotoryzowanych proszę o podrzucenie naszych niezmotoryzowanych kolegów chociaż z parkingu na głębokim(tym z przy pętli). Zwyczajowo było to o 9.30 na parkingu.

Przypominam o szanowaniu czasu kolegów i bycie gotowym o 10.00 do rozpoczęcia odprawy.

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale zamówienie dwóch znaczników każdy w innym kolorze to czynność, która przekracza możliwości i umiejętności 95% aktywnych graczy na forum. Ja wiem, że masz rację, administracja wie, że masz rację, każdy rozsądny człowiek wie, że masz rację - znaczniki powinny być dwukolorowe, tak jest w cywilizowanym airsofcie. Ale nie u nas, bo my ślizgamy się po powierzchni airsoftu bez ciężarów i zobowiązań.

Brawa, polać mu!!!

Edit.
Jeśli będziecie się bawić przynajmniej do 15 to się pojawię.

Amen! Jak chcesz, żeby coś było zrobione dobrze (lub ogarnięte w ogóle) to zrób to sam. No i oczywiście najlepiej za darmo.

Tylko za darmo bo opłata za taśmę żółto czarną po 1zł już przerasta wszystkich!!!

Nie wiem gdzie tę taśmę żółto czarną kupujecie, ale kiedyś mogę wsiąść w markecie jaką czerwoną izolację… Patrząc z boku faktycznie widać , że niewiele pewnie widać tę opaskę na ręku…

-Czerwona się nie nadaje bo to kolor trupa.
Taśmę można kupić za ok 25-30 zł w budowlanym typu castorama czy leroy.

Będę na strzelance razem z opiekunem.A w ogóle to z czerwoną taśmą się zgodzę, tym kolorem oznaczamy zabitego. Zły pomysł. :neutral_face:

Nie głosowałem, ale się pojawię :wink:

Hi,podajcie adres bo z opcji jak dojechać pokazuję mi tylko połączenie Szczecin-wołoczkowo,pzdr i dzięki

Wklej je do google maps a znajdziesz to miejsce: 53.484819, 14.452684

Taśmy ostrzegawcze czarno-żółte są po 15 zł 33mb

Wyślij bracie ulice I post code a dalej pojadę węchem,Sorka za kłopot ale jestem człowiek navigation;-)

Kliknąć w Bastogne - zoom out i masz Mapa miejscówek ASG - TaktycznySzczecin.pl – Google My Maps

Jadę samochodem z Hożej mam dwa wolne miejsca, będę czekał do 9:30 na głębokim na jakieś zbłąkane duszyczki które wejdą do samochodu nieznajomego :smiling_imp:

Dzięki Maciuś,chyba trafię,pzdr i niech moc lipo będzie z nami;-)

Zegarek szkoda , że mam uczelnie i muszę być ! =.=