15.11.2015

Czyli na starcie zaliczają wypad za nieregulaminowy szpej, przesadzone fpsy i zapewne nie będą mieli czerwonych szmat i odpowiedniej ochrony wzroku. Podsumowując - to my ich wygonimy z miejscówki, zanim oni zdążą wygonić nas :wink: … Szkoda, że to nie jest niestety tak proste ;(

Eee obawiam się że coś czerwonego co posłuży jako znacznik trupa mają :stuck_out_tongue: Czerwone berety mają.

Oczywiście pisałem żartem, ale jestem niemal przekonany, że skoordynowany ogień “zawodowych taktycznych ASGowców” spowodowałby ucieczkę ŻW w panice… W ostateczności pomyśleli by, że wariaci ich atakują :slight_smile: i lepiej salwować się ucieczką celem złożenia stosownie uzasadnionego raportu…

EDIT:
A tak poważnie, to myślę , że wojskowym gryzipiórkom przydały by się z Wami treningi nawet w takich symulowanych warunkach bojowych. Na razie tylko obserwowałem Wasze poczynania, ale wydaje mi się, że i tak mimo hobbystycznego tła całego zamieszania nie jeden “mundurowy” na takim hobby fan akcjach by tylko skorzystał. Dziwię się więc , że jeszcze nikt “głośno nie dostrzegł” pozytywów przyłączenia się zawodowców do takich “zabaw”… a może się mylę?

Dawać na wiskord!

Tak jestem jak powyżej, nie chcę płacić mandatu za siebie i córę żadnej żandarmerii! Chyba wezmę ze sobą “niezbędnik amerykańskiego ojca rodziny z Teksasu” by pogonić w razie co buraków…

EDIT:
Jako antydemokrata proponuję też by organizator eventu jako Piorun miał decydujący głos +1 w razie remisu.

a… dodam, że wypowiadam się i głosuję w imieniu córy jako 1 … bo uznałem za nieprzyzwoite by ona miała osobne konto, ale jak się przyłączę w przyszłości do akcji to chyba nie będzie “fopa” głosować we dwoje jako team Ojciec i “Syn” Company?


EDIT:
Przeczuwam jednak , że Po Prostu M4RTYNA przechyli szalę zwycięstwa na Wiskord krzyżując tem samym szyki “leśnym” :laughing: :slight_smile:

Chciałbym zwrócić uwagę Maćkowi na spam, który robi w praktycznie każdym temacie. Post pod postem, offtopic. Oczywiście, że można pytać - od tego są inne działy, jest dział o nowych miejscówkach i poszukiwaniach. Wystarczy poczytać. Urodą ASG jest niebezpieczeństwo osób trzecich, czepialstwo policji oraz firm ochroniarskich i ŻW na niektórych terenach. Dlatego praktycznie wszedzie jest daleko. Wystarczy poszukać odpowiedniego działu i przeczytać :slight_smile:

Tak, żeby ocenić prawdopodobieństwo bonusu 500 zł:

  1. czy pamiętacie przy wjeździe na Bastogne jakieś znaki-ostrzeżenia typu Teren wojskowy, Eintritt verboten, Achtung Minen, znaki drogowe jak np. zakazy ruchu itp?
  2. czy znamy co najmniej z drugiej ręki jakieś przypadki wlepienia mandatu airsoftowcom, szczególnie za poruszanie się po terenie wojskowym?

Jakoś w okolicach scenariusza BROSów przy Bastogne, a być może i na samej miejscówce odbywały się jakieś rajdy. Może WP nie jest aż tak restrykcyjne, jeżeli chodzi o ten teren.

Przypomnijcie proszę, co było sygnałem do zaprzestania strzelania na tym terenie?

Znaki są, osobiście byłem przy sytuacji kiedy podjechała ŻW i spokojnie dwóch żandarmów powiedziało, że musimy opuścić teren, wszystko było spokojnie i bez jakieś nadgorliwości z ich strony ale o ewentualnym mandacie poinformowali i poczekali aż wszyscy się zbiorą i odjadą.

Sądzę, że może nic nie być albo ŻW przyjdzie i po prostu przegoni albo “najbardziej pesymistyczny scenariusz” - poleci coś mandatowego.

Sytuacja która miała miejsce była gdzieś w okolicy wiosny .

Może to był akurat jakiś nadgorliwy patrol.

Skoro tam mogły się rajdy odbywać, może i kierownictwo TS by się z Armią dogadało? :sunglasses:

Proszę o uważne czytanie pierwszego posta żeby na koniec głosowania się nie zdziwić.

Generalnie powód zaprzestania strzelania się na miejscówce Bastonge był taki że ćwiczyło tam wojsko, odbywały się rajdy i ŻW dość często tam zaglądała. Kilka razy tam byłem i faktycznie patrole wyganiały ludzi z terenu.

Teren jest wyraźnie oznakowany tablicami i niestety z każdej strony więc argument “nie widziałem bo przechodziłem z tej a tej strony” nie przejdzie.


Administracja Taktycznego Szczecina pracuje nad uzyskaniem pozwolenia na tą miejscówkę.

Piorun to głosowanie do dziś : 13 listopada 2015, 22:25 czy do soboty tak jak piszesz w 1 poscie?

dziś, data się zgadzała tylko przeoczyłem tą sobotę w poście. Przepraszam.

Na chwilę obecną nie mamo oficjalnego pozwolenia na rozgrywanie tam naszych gier. Jednak nawet jak by ŻW się zjawiło to nie wlepi 30-40 mandatów. Nakażą nam opuścić teren i tyle z tego będzie.
Wjazd na teren jest również od strony Bartoszewa oraz Pilichowa. Bywam tam czasami rowerem i widuję często ludzi na tym terenie.
Dobra również swojego czasy była niedostępna ze względy na groźbę mandatu. Można powiedzieć że zaryzykowaliśmy powrotem miejscówki i gramy tam do tej pory.

Jeśli to by była POlicja to możecie być pewni , że poprawili by sobie statystyki SERIĄ mandatów…
EDIT:
Oczywiście można liczyć, że akurat trafiłoby się na patrol coby się nie wygłupiali…

EDIT:
Tak offtopic… bo mi się tak podoba, że chciałbym się podzielić byście się też pośmiali TŁUMIK DO BRONI - YouTube

Proszę o przemyślenie treść posta jak i jego wielkość i czy jest na temat. Nie pisać kilka postów pod rząd. Jest opcja Edytuj(co prawda tylko przez pewny czas ale jest). Ostatni raz poprawiam. //Piorun

Żałuję, że nie da sie na forum dać “lajka”.

Na Dobrą właśnie policja przybywała i jakoś mandatów nie wystawiali :wink:

na dobrej na stalkerze zdarzylo sie ze policja przyjechala pogadali z nami i byli zadowoleni ze super spedzamy wolny czas i chetnie by z nami pbiegali … i pojechali ze slowami " spadamy zeby wam nie przeszkadzac "

Nie będzie mnie

Nie bardzo rozumiem co ten filmik ma wspolnego z niedzielna strzelanka… ehhh… podzielam uwage haskiego, Macius przestan spamic… od tego jest inny dzial…

Ok, chciałem usunąć jak i chciałem poprzez edit, ale tak po ok 5-10 min znikają mi poprostu te opcje z okienka i jest tylko Cytuj. będę odtąd bardziej przemyśliwał wpisy. A wracając do meritum, wyraźnie już widać, gdzie trzeba będzie się udać w niedzielę. No chyba, że moc uczestników jutro zagłosuje w drugą stronę.