W związku z narastającym zagrożeniem zarażeniem COVID-19 niedzielne strzelanki oraz wszelkie scenariuszem pod patronatem Taktyczny Szczecin zostają zawieszone do odwołania. Prosimy o wyrozumiałość i kierowanie się przede wszystkim własnym i swoich bliskich dobrem 😊
Widzimy się niebawem 🔥

[poradnik] Wprowadzenie do taktyki czarnej

Dział poświęcony waszej twórczości: filmy, artykuły, blogi, zdjęcia
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KMovsky
Kontakt:

[poradnik] Wprowadzenie do taktyki czarnej

Post autor: KMovsky » 23 maja 2020, 23:24

Hej
Lata temu stworzyłem poradnik w formie teoretycznej wprowadzający do kilku zagadnień z taktyki czarnej. Jest to wiedza gromadzona przez moich przyjaciół z jednostek wojskowych, które były przekładane potem na różne symulatory. Ja zaś używając tzw. reverse engineering pozwoliłem sobie wszystko co, czego zdołali mnie nauczyć w tych symulachach, przelać na papier w wydaniu typowo cywilnym. Poradnik służył mi za podstawę tzw. pierwszej lekcji każdego szkolenia CQB, które przyszło mi prowadzić jeszcze w starej formacji. Postanowiłem podzielić się, może ktoś wykorzysta na swoje potrzeby albo chociaż popatrzy na ładne obrazki ;)

Proszę też o traktowanie tego z potrzebnym dystansem, najlepiej 0,5l ~8%, pisałem to naprawdę dawno temu.

Pozdrawiam.

https://drive.google.com/file/d/0B_HMd8 ... sp=sharing

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasza twórczość”