W związku z narastającym zagrożeniem zarażeniem COVID-19 niedzielne strzelanki oraz wszelkie scenariuszem pod patronatem Taktyczny Szczecin zostają zawieszone do odwołania. Prosimy o wyrozumiałość i kierowanie się przede wszystkim własnym i swoich bliskich dobrem 😊
Widzimy się niebawem 🔥

FAMABUD Cukrowa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KaBoom
Kontakt:

FAMABUD Cukrowa

Post autor: KaBoom » 23 maja 2020, 22:44

Siemanko. Tak ostatnio przeglądałem ciekawe miejsca i to mnie zaciekawiło. Tylko sprawa następująca : Czy jest to odgrodzone i monitorowane, czy można tam wejść i pohulać ;). Jeśli ktoś jest obeznany z tym terenem i ma jakieś sugestie niech da znać.
Strzeżcie się! Wy ,którzy stajecie przeciwko mnie :twisted:

Awatar użytkownika
Kaine
Kontakt:

Re: FAMABUD Cukrowa

Post autor: Kaine » 25 maja 2020, 0:11

To Jest w trakcie wyburzania tak od ponad roku :mrgreen:
Złomiarze tak kradli że jedna ściana boczna przy uniwerku położyła się i wieje trupem.

Awatar użytkownika
KaBoom
Kontakt:

Post autor: KaBoom » 25 maja 2020, 8:39

Czyli teoretycznie możnaby tam kompozyt wymienić.

Awatar użytkownika
Gumiś
Kontakt:

Post autor: Gumiś » 25 maja 2020, 8:46

Jak coś jest w trakcie wyburzania, to raczej miejsce mocno niebezpieczne. Drugim argumentem przeciw będzie pewnie, że miejsce odgrodzone.

Awatar użytkownika
KaBoom
Kontakt:

Post autor: KaBoom » 25 maja 2020, 12:33

No problem w tym, że nie wiem gdzie to dokładnie jest żeby prześwietlić to miejsce pod kątem bezpieczeństwa.

Awatar użytkownika
Errhile
Kontakt:

Post autor: Errhile » 25 maja 2020, 13:52

KaBoom pisze:
25 maja 2020, 12:33
No problem w tym, że nie wiem gdzie to dokładnie jest żeby prześwietlić to miejsce pod kątem bezpieczeństwa.
Tego nie wiesz, jak jest z Wieżą Quistorpa nie wiesz... facet, o czym my rozmawiamy? Uzyj Google Maps, żeby ustalić gdzie to. Wsiądź na rower / w autobus, zabierz na spacer psa, zorientuj się w terenie.
Potem możemy rozmawiać...

Awatar użytkownika
KaBoom
Kontakt:

Post autor: KaBoom » 26 maja 2020, 1:25

Errhile pisze:
25 maja 2020, 13:52
KaBoom pisze:
25 maja 2020, 12:33
Tego nie wiesz, jak jest z Wieżą Quistorpa nie wiesz... facet, o czym my rozmawiamy? Uzyj Google Maps, żeby ustalić gdzie to. Wsiądź na rower / w autobus, zabierz na spacer psa, zorientuj się w terenie.
Potem możemy rozmawiać...
Dlatego pytam was. Dłużej tu latacie po okolicy i macie sprawdzone miejsca. Do tej pory jeździłem na strzelanki gdzie indziej i dlatego staram się rozeznać jak to wygląda na gruncie szczecińskim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowe miejsca na strzelanie”