Dzisiaj jest 25 marca 2019, 14:10

tuning specny hk 416

Części i akcesoria najlepsze do twojej repliki
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

kapral78sp

tuning specny hk 416

Post14 stycznia 2019, 12:29

Witam chciał bym się poradzić
Posiadam specne hk 416 z długą lufą chciał bym zwiększyć zasięg budżet powiedzmy 400 zł nie wiem czym i jakimi podzespołami ją doszczelnić więc jak macie sugestie to bardzo chętnie posłucham .
Wymieniona została tylko gumka na przezroczystą , choć nie poprawiła wręcz obniżyła zasięg więc chciałbym także wymienić na inną .
Zamówić będę chciał sam , mile widziany jakiś adres gdzie się zaopatrujecie , patrzyłem na stronach militaria militaria pl ale w sumie nie wiem czego szukać bo za zielony jestem .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika

Gawron89

Re: tuning specny hk 416

Post14 stycznia 2019, 12:54

Zdefiniuje proszę ile milimetrów ma ta "długa" lufa :)

Pytanie co za te 400zł chcesz zrobić, bo budżet wystarczy albo na wsadzenie np. :
1. lufy promyka, flat hopa + jakieś drobnostki - potencjalnie większy zasięg i celność
2. doszczelnianie pneumatyki np. na częściach retro (o zgrozo retro w Specnie.... )
3. Pół na pól - lufa steelbulla (lub alternatywa) i części do pneumatyki średniej klasy ;)
PMC Wiskord
Obrazek
Awatar użytkownika

kapral78sp

Post14 stycznia 2019, 13:08

w sensie z długą lufa chodziło mi o sam karabin
https://gunfire.com/pl/products/replika ... 12514.html
siedzi w niej oryginalny jeszcze cały sprzęt specny

wydaje mi się że opcja nr 1 jest najbardziej sensowna zawsze coś jeszcze można dorzucić w późniejszym czasie
Awatar użytkownika

Gawron89

Post14 stycznia 2019, 13:19

Jeśli chcesz inwestować dalej w sprzęt to tak, choć nie wiem czy nie "zdrowiej" byłoby zacząć od uszczelniania :D

Lufa o ile pamięć nie myli to SA-H03 ma lufę 363mm, więc
pierwsze wyniki z google:
http://azteko.pl/prometheus-lufa-precyz ... -4309.html
https://www.specshop.pl/product-pol-306 ... 4-M15.html

Alternatywnie możesz wydłużyć lufę przykrywając ją tłumikiem.

Co do flathopa tutaj zaczyna się zabawa:
a) Januszujesz i tniesz seryjna gumkę + dorabiasz dystanser [tanio],
b) kupujesz gotowy set do flata np od prometheusa ( gumka + dystanser ) [drogo]
c) kupujesz samą gumkę do flata (dowolnej firmy) i dystanser flatowy (dowolnej firmy)
d) kupujesz alternatywę w podstaci np . Gumki Maple Leaf + dystanser Mapel Leaf Omega ;)

PS przesiadka na precyzyjną lufę wymaga stosowania kulek dobrej jakości - o rocketsach zapomnij ;)
PS2 po założeniu flata sugeruje się zwiększenie masy kulki o jedną klasę wagową wyżej.
PMC Wiskord
Obrazek
Awatar użytkownika

kapral78sp

Post14 stycznia 2019, 13:43

wersja b drogo ?
kulek używałem cały czas od specny z tego co czytałem to najgorsze nie są ,używałem 025 choć to tylko na jednej strzelance więc opcjonalnie jeszcze coś innego mogę popróbować
docelowo na pewno coś jeszcze będę w bebechach wymieniał dlatego lepiej lecieć na lepszych częściach
Awatar użytkownika

Gawron89

Post14 stycznia 2019, 13:49

W kwestii wersji b) Gumka promyka ok. 50zł dystanser ok. 35-40zł... ;)

Jeśli nie chcesz się aż tak wykosztować na samą lufę kup steelbulla (stalowy madbull, nie żaden black pytohon itd.)https://www.specshop.pl/product-pol-12417-MadBull-Stalowa-Lufa-Precyzyjna-6-03mm-STEEL-BULL-363-mm.html
dużo tańszy i w budżecie starczy Ci wtedy hajsu na lufę, flata i tłok I głowicę tłoka + dyszę do bebechów ;)

Specna przy tych lufach to jakościowe minimum ;)
PMC Wiskord
Obrazek

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Tuning