[ODWOŁANY] Trening z poslugiwania sie bronia BY SIERRA CLAN

Witam wszystkich ponownie.
Chciałbym w dniu dzisiejszym zaproponować Wam trening z posługiwania sie bronią podczas działań taktycznych jakie prowadzi każdy z nas podczas strzelanek.
Niestety będąc na wielu spotkaniach zauważyłem, iz wiele osób tak naprawdę ma z tym problem.
Postanowiłem zorganizować trening , który odbędzie sie 04.12.2016 roku na dobrej i obejmie zarówno budynek jak i teren zielony.
Zagadnienia jakie chciałbym zrealizować to:

  • posługiwanie sie bronią długa podczas marszu
  • posługiwanie sie bronią podczas marszu w parach
  • posługiwanie sie bronią podczas prowadzenia ognia w parach oraz grupie
  • taktyczna zmiana magazynka podczas awarii w postawie stojącej jak i w marszu

Przećwiczymy i przypomnimy sobie również elementy wejścia do budynku z niewielkimi modyfikacjami :stuck_out_tongue:, a także odbijanie zakładnika.
Chciałbym zaprosić wszystkich młodych niedoświadczonych graczy, którzy dopiero co wchodzą w świat airsoft-u i chcieli by sie czegoś nauczyć :stuck_out_tongue:
Tym razem po zajęciach planujemy ognisko a także na koniec będą dwa lub trzy epizody do przećwiczenia już na bogato :stuck_out_tongue: zatem prosił bym posiadać repliki do 350FPS oraz zabranie swojego prowiantu na ognisko :]

Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich na trening bo warto :] osoby będące na ostatnim treningu CQB20.11.2016 wiedza o czym mowie :stuck_out_tongue:

The Sierra Clan zaprasza serdecznie :]

Jako administracja zachęcamy do brania udziału w inicjatywach takich jak powyższa. Pamiętajcie, że Airsoft nie kończy się na niedzielnych strzelankach.

Pojawię się i polecam wszystkim, którzy gubią się w CQB.

Jakie systemy “broni” przewidujecie?

Pytam, bo pamiętam jak ktoś, kiedyś, próbował robić mi takie szkolenie naoglądawszy się “The Art of Tactical Carbine” Magpula, które było 100%-eMkocentryczne.
Z MP5 czy AK jeszcze coś bym z tego wyniósł, ale akurat biegałem z P90, i prowadzący szkolenie nie miał mi nic do zaproponowania… :frowning:

Nie wiem czy z mojego szkolenia coś wyniesiesz kolego, jeśli oczekujesz bóg wie czego i to za darmo i masz wygórowane wymagania to nie sadze żebyś z takim nastawieniem w ogolę cos wyniósł :]. Szkolenie będzie prowadzone na wielu rodzajach broni długiej, nie jesteśmy w stanie przerobić tak obszernego materiału w tak krótkim okresie czasu. Skupiamy sie na prowadzeniu działań taktycznych i posługiwaniu sie bronią długa. Większość ma m4 , wiec wszystko zależny jaka bron przyniesiesz ze sobą. Na pewno podejdę do Ciebie i popracujemy razem na Twoim karabinku, zwrócę uwagę na sposób w jaki posługujesz sie bronią i Twoja postawę, zworce uwagę na każdy szczegół w momencie poruszania sie z bronią i prowadzenia ognia jak i wykonywaniu poszczególnych zadań.

Pamiętajcie jest to trening przede wszystkim dla laików , dla ludzi, którzy naprawdę nie radzą sobie z bronią i chcą sie nauczyć nią posługiwać. Jeśli uważasz, ze nie mamy nic do zaoferowania to po prostu nie przychodź i nie marnuj naszego czasu i swojego narzekaniem itp…:stuck_out_tongue:

Będę

Całkiem możliwe że też będę obecny.

Również będę :wink:

No i to mi się podoba :slight_smile: miło będzie Cię gościć Maćku :smiley:

Koledzy i kolezanki!!!
Na treningu odbedzie sie rowniez spotkanie rekrotow do teamu SIERRA CLAN.
Jesli chcial bys zasilic szeregi teamu SIERRA to zapraszam Cie serdecznie !!!

Na trening zapraszamy rowniez osoby zajmujace sie fotografia, poniewaz jako zespol poszukujemy fotografa.

Jesli macie taka osobe, ktora chciala by zajac sie dokumentacja fotograficzna naszych treningow bardzo prosze szepnijcie slowko bo bylo by milo miec fotografa w swoich szeregach :]

Postaram się być :slight_smile:.

trening się odbywa? zbiórka o której?

Panowie i Panie trening odbywa sie zgodnie z planem zbiorka o godzinie 10:30 na parkingu na dobrej

Chłopaki, czapki mikołaja i brody mile widziane z okazji Mikołajek :stuck_out_tongue:

Myślałem, że będziemy mielili magazynki w kwadracie 1 na 1 metr przez 5 godzin, a tu nawet udało się do pomieszczenia parę razy wejść:). Dziękuję za trening, wiadomo, że jedynie liznęliśmy temat, nie rozbijając spraw za bardzo na atomy. Jakby co na następny raz to mam blachy 30x30 cm mogące robić za tarcze (koło 10 szt).

Również dziękuję za dzisiejszy trening, na pewno pojawię się na następnym.

Nie ukrywam, że było zacnie, aż żałuję, że musiałem się przed końcem zawinąć. Dzięki za dzisiaj. Jak tylko będzie możliwość, to na następnym też się pojawię.

Dla mnie było super i na następny czekam z niecierpliwością.

Przepraszam chłopaki, ale nie byłem w pełni przygotowany do treningu, dopiero co wyłączyłem chorobę i nie byłem w 100% sprawny, napewno następnym razem zorganizujemy coś z większym rozmachem i prezentacją :slight_smile: postaram się przygotować coś extra :wink:

Zróbcie jakiś film-relacje. Ciekawsze to od Karabin vs. Krzaki.