25.09.2016r.

Gdzie się strzelamy?

  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 23.07.2016 r. (piątek) ok. godz. 21:30
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

KONIEC LESERSTWA NA STRZELANKACH

NIE CHCE WAM SIĘ STRZELAĆ, TO W OGÓLE NIE PRZYCHODŹCIE. STRZELANKA NIE JEST OD TEGO ŻEBY SIEDZIEĆ NA RESPIE I NIC NIE ROBIĆ !

NIE PSUJCIE INNYM LUDZIOM ZABAWY SWOJĄ BEZSENSOWNĄ OBECNOŚCIĄ

NIE MASZ SIŁY? JAKOŚ INNI MAJĄ, STARSI, Z GORSZĄ KONDYCJĄ.
SIEDZISZ NA RESPIE BO CHCIAŁEŚ ZJEŚĆ KANAPKĘ? OD TEGO MIAŁEŚ ŚNIADANIE W DOMU, ALBO PRZERWĘ MIĘDZY RUNDAMI.
PRZYCHODZISZ TYLKO PO TO ŻEBY POROBIĆ SOBIE FOTECZKI NA FEJSBUCZKA??


ZA WSZELKIE PRZYPADKI LESERSTWA BĘDZIECIE NATYCHMIASTOWO USUWANI ZE STRZELANKI

I to mi się podoba :stuck_out_tongue:

powtorze to jeszcze bardziej dosadnie w niedzele na zbiorce

Wysłannik robi porządki,jakże mi tego brakowało :smiling_imp:

Cholera, nie będzie się z kim strzelać teraz :wink:

Na wszystkie nadchodzące strzelanki życzę wszystkim uczestnikom samodyscypliny, zaangażowania i słuchania, co do nas mówią przełożeni (czytaj administracja Taktyczny Szczecin) To dobra recepta na udaną grę.

Jeśli którejś z tych umiejętności zabraknie to ze spotkania wyjdzie KIEŁBASA…:wink:

Popieram wszystkie działania porządkowe Wysłannika i administracji!

Witam na Krzekowie można używać granatów ? (petarda kulki bądź groch)

Na krzekowie znajdujemy się nielegalnie, jest to teren wojskowy. Użycie piro może skutkować zbyt dużym zainteresowaniem ŻW.

Jeśli wygra Krzekowo mógłby ktoś wziąć ze sobą chronograf? Potrzebuję zmierzyć giete i P90 po wymianie sprężyny. Będę również wdzięczny za pomoc w konfiguracji UV5R.

Rudy
Łap:

dawać DOBRA cqb, już nie pamiętam kiedy tam byliśmy!

Dzięki.

Tak formalnie to w ostatnią niedzielę :smiley:
Ale to były zawody więc się nie liczy.

Tak jedźcie na CQB :slight_smile: miłej strzelanki, ja niestety niedziela pracująca

mhm
Twój glos nie będzie brany pod uwagę w ankiecie, nie przedstawiłeś się w odpowiednim dziale Witam, chciałbym się przedstawić - Taktyczny Szczecin

Co więcej wygląda typowo jak konto do przegłosowania.

POPRAWIONO LINK DO ZGODY DLA RODZICA

Faza - twój głos nie będzie liczony. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem.

jak wygra cqb nie ma mnie braK repliki do cqb i jak dojechać na krzekowo 2 ???

Stajesz w tym samym miejscu co na krzekowo 1. Na krzekowo 2 trzeba dotrzeć pieszo idąc przez jedynkę. Ludzie cie poprowadzą.