24.07.2016 r.

Gdzie tym razem ?

  • Dobra (Teren Zielony)
  • Dobra (CQB) 350 FPS!!!
  • Wiskord (CQB) 350 FPS!!!
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Krzekowo 1
  • Mosty
  • Wielgowo
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się 22.07.2016 r. w godzinach porannych.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity FPS (CQB) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Jeżeli ktoś chce skonfigurować radio Baofeng i nauczyć się nim posługiwać to chętnie udzielę pomocy.

Mam problem ze znalezieniem jakiego kolwiek punku odniesienia bliskiego miejscu spotkania dla nawigacji, stąd zwarcam sie z prośbą do jadących samochodem w okolicach Kąpieliska Głębokie aby poczekał tam na mnie, lub proszę podać co kolwiek bliskiego, nawet współrzędne parkingu mogą być. Pytania o szczegóły na priv, coby nie zaśmiecać tematu.

https://goo.gl/maps/sFZdyBr9nc32

Mapy dojazdów

Lider z dowódcami podejmie decyzję o podziale grupy.
Kto ma radio niech bierze ze sobą. Zostaną też rozdane mapy, aby łatwiej było chodzić w terenie.

hah… , podoba mi się .
Slayer niczym Andrzej Wajda , scenariusz i reżyseria “SLAYER” :laughing:

no ciekawię się scenariusz zapowiada :smiley:

Scenariusz spoko tylko duzo pytań:
1: ile osób ma radio na strzelankach?
2: medycy powinni byc uniwersalni. Co w przypadku jak bedzie dwóch medyków obok a osoba ranna bedzie z innej drużyny?
3: co w przypadku jak ZT zostanie zdjęty?
4: rotacyjny medyk wstrzyma cały oddział bo musi zejść cały oddział (nie wiem czy dobrze rozumiem)
5: co w momencie jeśli gracz opuszcza RSP i nie ma radia? Jest bez kontaktu ze swoim zespołem i nie wie gdzie on jest?
6: opaska na ramieniu? Rozumiem ze osoba transportująca materiał radio jest wcześniej utalana i dostaje opaskę?
7: dlaczego nie moze biegać? Ołów bedzie az tak ciężki?
8: o co chodzi ze zmiana na inna osobę?

Odpowiedzi F.A.Q. mini scenariusza PLUTON

Scenariusz w dechę. A co w przypadku, gdy ktoś ma radio z ustawionymi na sztywno częstotliwościami PMR? Reszta się dostosuję?

Odpadam. Brak transportu

Mam dwa wolne miejsca w aucie.
Trasa: muzeum techniki → teatr leśny → wojska polskiego → głębokie.

no to bede chyba pierwszy…
Dzieki panowie za wspolne dzisiejsza strzelanke :slight_smile: , nastepnym razem ( do druzyny nie ozanczonych ) prosil bym o wieksza aktywnosc do dzialan a nie zbieranie pokemonow na respie jak to ktos krzyknal od niebieskich :smiley:… sam dzis nie grzeszylem mobilnoscia … ale to ze wzgledu na zly dobor butow :frowning: … nastepnym razem mam nadzieje ze bedzie juz ok :smiley:

Mało w sumie osób, z czego połowa to żółtodzioby. Może uda się za tydzień przeprowadzić zapowiadany scenariusz. Na innej mapie.
A Dobra wygląda rewelacyjnie do soczystego scenariusza.

Ogromne Dzięki za miło spędzony czas

Przyjemnie się strzelało dopóki ciśnienie nie dało w kość i skutecznie uniemożliwiło mi działania w terenie przez co nie mogłem się później strzelać.

Zdjęcia podeśle jeszcze dzisiaj bądź jutro :smiley:

Dziękuję za dzisiejszą strzelanke!

Udało mi się zmontować filmik z dzisiejszej bitwy, nie wiem tylko jak to jest z twarzami na filmikach, muszę pytać każdego o zgodę opublikowania jego wizerunku czy jak to działa?

Podziękowania dla wszystkich uczestników dzisiejszej gry za mile spędzony czas i dobrą zabawę.

Do graczy z rocznika 2000 ( ekipa nieoznaczona ), chłopaki jak nie możecie dotrzymać kroku dziadkom podczas gry to proponuję na kolejną zabrać rowery :laughing:

może być quad i krowa na plecy ? :laughing:

w sumie to raczej nikt by się ne doczepił a pewnie każdy by chciał zobaczyć siebie na filmiku :slight_smile:

Trzeba dodać pkt regulaminu :
Biorąc udział w spotkaniach TS zgadzasz się na publikację swojego wizerunku na filmach z owych spotkań :smiley: