15.11.2015

Gdzie strzelamy?

  • Dobra CQB (350fps!)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wielgowo
  • Wiskord (350fps!)
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy się w 13.11.2015 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
******ODNOŚNIKI DO OPISÓW MIEJSCÓWEK (pirotechnika, opis terenu itp.)**Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę.

Bastogne wróciło? ŻW juz nie goni?

Pojawienie się bastonge w Strzelankach nie jest żartem nowego moda czy administracji :wink:

Może i ŻW goni zobaczymy. Nie odbiorą nam wszystkich miejscówek :wink:

Nie wiem czy będę bo mi ładowarka padła chyba że mógłbym komuś podrzucić moje batki do naładowania.

Zegarek, napisz do miwaka bo na chacie się zgodził.

A ja mam takie oftopikowe troszkę pytanie niedawno przybyłego: nie ma jakichś bardziej śródmiejskich miejscówek na te strzelanki? I nie chodzi o tereny otwarte, ale jakieś stare fabryki jak choćby cały ciąg takich obiektów na Kolumba - powiedzmy. Może moje rozumowanie wydaje się śmieszne - ale kto pyta ponoć nie błądzi. Albo jakieś koszary, za komuny jak się w technikum uczyłem to całe ścisłe śródmieście było tego pełne, np. Ku słońcu, Mieszka, ba od Poduliciej do niemal samej bramy portowej od Narutowicza… tu było tego tak pełno… I pamiętam , że było sporo małych poligonów. Wiem bo chodziłem na lekcje PO.

EDIT:
Tylko proszę nie pomyślcie sobie , że przyszedł nowy i miesza… po prostu pamiętam , że Szczecin praktycznie w całym Śródmieściu był skoszrowany - ba pamiętam , że w koszarach między Piastów , a Narutowicza trenowano nalot i latał sobie taki dwupłatowiec a działka przeciwlotnicze do niego nawalały (na matmie z okien Technikum Kolejowego to sobie obserwowaliśmy, bo aż się mury trzęsłu do artylerii… Ciekawe jak musiały się gary trząść w Gastronomiku obok, bo ci byli bliżej jeszcze stanowiska strzeleckiego :wink:

Miejscówka nie powinna być blisko osób postronnych, kulki nie moą zabładzić i trafić w cywili.

Tak wiem… błędne kule… ale przyjemnie by było gdzieś blisko…

Bliskość nie jest priorytetem ale udogodnieniem. My nie znamy takich miejsc. Jeśli Ty coś znacz zapodaj nam namiary. Podjedziemy sprawdzimy. Jednak nie sądzę by można było zagrać coś w centrum :wink:

:smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: Bastogne :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp:

o kurr… Spoon nie zagłosował na cqb O.O
OMG Spoon się pojawi !!! O.O

Zdrajca!

:blush: :blush: :***** na cqb zostało jeszcze duuuuużo leczenia :confused:

A tak to się położysz i będziesz kampił :smiley:

Co do dokładniejszych miejsc to się porozglądam. Co do obecnego głosowania to 3mam kciuki z Wiskord bo córa se wreszcie Galaxy sprawdzi.

tak dokładnie jak za ostatnim razem :slight_smile:

Daję Wiskord, żeby nie wygrało Bastogne. Chciałbym troche postrzelać, a bardzo prawdopodobne, że ŻW na to nie pozwoli. Jeszcze straszą mandatami chyba do 500zł.

To nie dobrze bo nie mam 500zł zawadzających w kieszeni…


EDIT:


… z drugiej strony… tylu chłopa jakby tak obskoczyć z Waszymi replikami ŻW… rozbroić… zabrać “gazika”… byłaby dekoracja do scenariusza… A potem oddać ŻW , że to był żart :slight_smile: Ćwiczenia znaczy obywatelskiej obrony terytorialnej… W razie “Wu” do kogo oni się w pierwszej kolejności zwrócą myślicie? Studentów europeistyki, bojowników tęczy, czy taktycznych AeSGowców?

Gorzej jeśli to byłby jedyny gazik którym dysponują:

Niestety ŻW ma nieregulaminową ilość fpsów no i korzystają z amunicji 9mm a nie 6m.