07.12.2014

Gdzie strzelamy?

  • Wiskord (350fps)
  • Krzekowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę 06.12.2014 r.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!
REGULAMIN SPOTKAŃNa spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. WZÓR DO POBRANIA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Zgodnie z nową rotacją miejscówek z głosowania wypadają dwie ostatnie: Wielgowo i Bastogne
MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK




Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze, w szczególności niebieskim nie może być używany do oznaczeń

W głosowaniu bierze udział Wiskord dlatego pragnę przypomnieć iż na CAŁYM TERENIE WISKORDU FPS’Y OGRANICZONE SĄ DO 350
Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika płaci. Niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie. Każdy ma obowiązek posiadać znacznik.

Jak kopiujesz to jeszcze sprawdź czy wszystko się zgadza :smiling_imp:
Ankieta zakończy się 6.12.2014 :wink: I o jeden dzień za długo dałeś :smiley:

Młehe. :stuck_out_tongue:

:****

NIe głosuję, ale jak wygra wiskord to będę : D

Bonzaj - zapraszam do działu Witam, chciałbym się przedstawić. Do tego czasu nie możesz brać udziału w głosowaniach.

Dajcie wiskord za tydzień :frowning:

Wiskord pewnie wygra. W związku z tym opracowałem scenariusz pt. “Najemnicy kontra Armia Rezimowa”

Z wiskordem jest tski problem, ze sa tsm nowe czujki/kamery i wpada polica. Problem dotyczy na pewno tego mniejszego budynku pomiedzy tymi wielkimi budynkami, a tym dalszym prawie na koncu terenu.

Slayer chętnie posłucham. :slight_smile:

A tu jeszcze jeden scenariusz “Rezydencja” jak będzie mało ludzików

Wiemy o kamerach :slight_smile:

Koszyk - Policja to nie problem. Przecież widziałeś, jak przyjechali, popatrzyli i pojechali :slight_smile:
Innym razem wysiedli i z nami pogadali, zainteresowali się ASG i takie tam :slight_smile:

Zróbmy zrzutkę na taśmę ostrzegawczą (ok 5 zł/100m) i zatoczmy teren, w którym są czujki/kamery. W ten sposób nikt tego nie odpali, a raz na 2/3 tygodnie będziemy bawić się bez interwencji jakichkolwiek służb.

Po 1. Okej, taśma 5zł/100m… to teraz policz, ile metrów potrzeba do otoczenia całego Wiskordu… Rozumiesz problem?
Po 2. Nawet jeżeli to przejdzie, to i tak zostaje kwestia taka o jakiej gdzieś pisał Mivak - myślisz że ktoś się zrzuci? Na zegary był problem ze zrzutą (oprócz mnie było chyba 5 osób na zrzutkę), więc myślisz że teraz coś się zmieni?

Człowieku, nie wiem co jest dla Ciebie takie trudne - czepiasz się dla zasady, czy to głębszy problem związany z rozumowaniem? Otoczenie komina przy którym są czujki wsiąknie maxymalnie dwie rolki (zależy jak wielkie koło zrobimy wokół komina).
Na razie są dwie osoby do zrzuty - Ja i Ty. Magiczne 2,50 na osobę. Zesramy się za te 2,50? Niech dołożą jeszcze dwie osoby, którym zależy na spokojnej grze - WOW! Aż 1,25 od osoby! Zastanów się nad tym co mówisz, bo sadzisz się jakbym żądał od Ciebie 100zł na jednej strzelance.

Chyba jednak to Ty nie czytasz ze zrozumieniem … Problem nie dotyczy komina (o tym wszyscy wiedzą i nikt czujki nie uruchamia) tylko nowego, znacznie obszerniejszego terenu :unamused:

To może mnie oświecisz w temacie? Podasz lokalizację, obwód? Nic mi nie wiadomo o innym miejscu poza kominem od ostatniego Wiskordu.

EDIT:

Chodzi Ci o ten budyneczek z szyldem “Galwanizacja”? Taki długi, na uboczu, tuż przy drodze?

Poprzednia strona, post Koszyka:

Którymi Wielki Budynkami? Na którym końcu terenu?