Kabura do Glock 17 WE

Hej,

Posiadam Glocka 17 WE i tandetną materiałową kaburę. Jest wprawdzie dość sztywna, ale nie izoluje przycisku zwalniania magazynka i przy kucaniu, czołganiu czy innych manewrach w których się składam, są przypadki gdy gubię magazynek. Jako że nie należą do najtańszych a hotfix z taśmy izolacyjnej źle wygląda i jest niewygodny, chciałbym kupić kaburę polimerową w pełni sztywną, która ma wolną przestrzeń w miejscu przycisku i nie da się zgubić maga z przypadku. Dodam że jest to gen 4, czyli przycisk jest trochę większy niż w gen 3. Interesuje mnie głównie pragmatyczność rozwiązania, czyli wytrzymałość na przyzwoitym poziomie, poręczność itd, a zupełnie nie obchodzi mnie że oryginalne kabury jakiejśtam formacji są inne, czy że nie nadaje się do palnego odpowiednika. Czyli nie musi być koszerny.

Pytanie właściwie: Czy możecie mi polecić jakąś fajną kaburę z powyższymi wymaganiami? Budżet możliwie najniższy możliwy za rozsądną jakość.

Posiadam i polecam kydexowa kabure ivo hesta.

https://jarmix-militaria.pl/kabury-na-pas-kydex/kabura-do-glock-17-19-black-condor-sss2006?from=listing&campaign-id=19

Taka?

Dokladnie taka.

Domyslnie jest z pletwa na pas,ale wystarczy dokupić adapter na molle (gunfire,taiwangun itd) i po delikatnej modyfikacji mozna mocowac do pasa,kamizelki czy czegokolwiek co ma tasmy MOLLE.

W razie czego sluza pomoca i zdjęciami.

Chciałbym ją nosić właśnie na pasie, więc ok.
Dzięki za pomoc :slight_smile:

Taniej masz chińską kopię Serpy. Używam z powodzeniem gdzieś od 5 lat i ani razu nie wypadł mi przypadkowo, ani magazynek się nie zgubił.

Np. coś takiego - http://www.taiwangun.com/kabury-2/kabura-pistoletoletowa-szybkiego-dobycia-z-blokada-do-serii-g-multicam-em?from=listing&campaign-id=14

Inną sprawą jest oczywiście jakość wykonania. IWO-HEST zdecydowanie nad chińczykami góruje.

A to się uśmiechnę.

Hmm, cena ponad połowę taniej za chińczyka. Skoro wytrzymał Ci 5 lat, to dla mnie wystarczy. Sam pistolet chcę przymocować też smyczą rozciągliwą żeby uniknąć zgubienia.

Polecam BHI :stuck_out_tongue: