Czy ta kamizelka ma sens?

http://www.taiwangun.com/kamizelki-taktyczne-2/replika-kamizelki-interceptor-body-armor-marpat-8fields?from=listing&campaign-id=20 jeżeli nie to proszę o jakieś propozycje

Zabrzmię jak zdarta płyta, ale - do czego?

Co chcesz w niej nosić? Tak dokładnie?
Jeśli nie wiesz, albo się nie orientujesz, to sugerował bym raczej KAMIZELKA TAKTYCZNA DPM IRR CHEST WEEBING - 7315722313 - oficjalne archiwum Allegro. Taniej, i kontrakt, a nie chińszczyzna. Tu masz opis.

2 magi do m4 box 1 mag do pistoletu 2-3 granaty radio i jeszcze jakieś popierdółki

A co do tej co pokazałeś to jest kamizelka “pol pelna” chodzi mi o pełna

Jakie jest glowne kryterium?

Cena? Uzytkowosc? Fajnosc (zajebiscie wyglada sie w niej na zdjeciach)?

Odradzam, na wielogodzinne działania to się zagotujesz, zwłaszcza w dobrą pogodę.

Jeszcze materiał to jakiś ortalion XD Kup Assault Vesta w DPMie i po kłopocie :slight_smile:

Focus do czego Ci ta kamizelka ma służyć?
Odpowiedz sobie najpierw na to pytanie a potem dopasuj kamizelkę.
Może lepiej pas taktyczny i pasoszelki?
Jest wiele możliwości i kombinacji no i kasa duża lub mniejsza.
To co chcesz kupić to Cię wykończy latem ugotujesz się w tym.

Cena do 300 zł a używanie to do bardziej supporta to tak ujme

Na niedzielne łapanki czy coś bardziej ambitnego?

Poszukaj tutaj tu masz przykład:

Jednak jest ciężka i latem ciepło w niej - wiem mam podobna używam zima :wink:
Na lata używam tego typu:

Ładownice sobie przekładam z jednej do drugie i konfiguruje jak mi pasuje
Dodatkowo pas taktyczny:

Wszystko zależy co chcesz mieć na sobie i jak długo nosić tak by nie paść.
Na początek z racji wieku i zasobów finansowych polecam używki z komisów oraz na strzelankach podejść do kogoś jak zobaczysz cos co Ci się podoba i poprosić czy możesz „pomacać”

Powiedzmy

Powiem tak że budżet nie gra roli… http://www.taiwangun.com/kamizelki-taktyczne-2/lekki-jump-plate-carrier-z-atrapami-plyt-balistycznych-multicam-em ta mi wpadła w oczy

Będzie ok.

Jeszcze mam pytanie czy powinienem kupować na początek radio?

Nie jest to niezbędne aby uczestniczyć w spotkaniach,ale może się przydać.

Czy takie granaty są dobre na strzelankę

Są dobre,ale Ty takowych nie możesz używać,z racji wieku.

Znaczy mógłbyś,ale przy każdym rzucie granatem musiałby być twój rodzic.

Oczywiście pomijając fakt że prawie na każdej miejscówce obowiązuje zakaz piro.

Jeśli budżet nie gra roli to proponuje poszukać używek:
Paso-szelki Joker (Jaco) od miwo L z pasem PT-3 lub górskim też od MIWO L, do lasu świetny set. Spokojnie na giełdach na FB chodzą po 200-300 zł zestawy.

A kamizelki typu JPC też dostaniesz taniej, może nawet za 300 zł wyrwiesz coś ciekawszego niż ACM tzn 8fields

Nie bierz piro, posiadam jeden z tych granatów i przez rok ani razu nie użyłem - głównie przez zakaz na większości miejscówek. Piro warto kupować jedynie przed większymi scenariuszami gdzie będzie ono dozwolone. Jeżeli już potrzebujesz jakiś granat to fajną alternatywą będzie ten typu cyclone bądź tornado wielorazowego użytku napełniane greengasem, niestety minusem są ceny zaczynające się od 200zł/szt

Jeżeli chodzi o kamizelkę…
Ciężko stwierdzić, co Ci będzie dobrze leżeć. W kamizelce typu ciras będziesz fajnie skwierczał na słońcu :laughing:
Kamizelka typu jpc jest bardzo fajna ponieważ nie jest jakaś obszerna, wręcz minimalistyczna ale w moim odczuciu leży za wysoko co mi dość znacznie przeszkadza ;/
Moim zdaniem idealna będzie kamizelka typu ATEK-3, sporo zmieścisz, przewiewna, genialnie wygląda, w mojej nomie biegam już drugi rok i nie czuje potrzeby zmiany :stuck_out_tongue: