Protektor Grom - buty

Siema,

Jak wielu z was, sam korzystam z butów grom.

Jednak w 3 parze (1 parę zakatowałem, drugą mam już 4 lata), która ma (od produkcji, nie od zakupu) niecałe 2 lata, w wersji z nową podeszwą, w obu butach pękły właśnie te podeszwy.

Czy ktoś z was ma ten sam problem ?

Ja miałem z nimi taki problem, że biegnąc po lesie jakaś gałązka przebiła podeszwę na wylot i zatrzymała się w mojej stopie. Kupione w Militaria.pl ~2-3 lata temu.

Za tą cenę idzie dorwać 2x lepsze trekingi.

Znajdź mi czarne, za kostkę buty w tej cenie to kupię. (Na priv proszę, żeby nie zbaczać z tematu)

Do tych butów nie mam nic, ale zdziwił mnie fakt że pękły podeszwy biorąc pod uwagę że wcześniejszym modelu nie miało to miejsca, wiem że jest sporo użytkowników tych butów dlatego jestem ciekaw czy to wada fabryczna we wszystkich butach.

Mam drugą parę GROMów i jestem z nich jako modelu zadowolony. To co piszesz to może być pech, zmęczenie materiału z uwagi na jakąś wadę, bo ani mi ani kilku osobom które mają je z mojego otoczenia i chodzą w nim codziennie, nie zdarzyły się takie sytuacje.

Reklamuj.

BTW. Który konkretnie model?

ART. 108-742 GROM

no to albo pogorszyli materiały, albo miałeś pecha. ja swoje katuje już zaraz będzie 7 lat i poza zarysowaniami lakieru nic im nie jest

No właśnie dlatego pytam. Bo to ten nowy model od 2016 z nową podeszwą. A mam drugie które mają już 4 lata.