mundur multicam od specny

witam Was koledzy, chcialbym zaczerpnac waszej opinii, poniewaz chcialbym sobie kupic mundur w multicamie albo camogrom a widze ze ten jest dosyc dobrej jakosci i ma calkiem niezle opinie, ale chcialbym zapytac co wy o tym sadzicie czy warto taki zakupic?

MC, to raczej nie jest oryginalny multicam, a ripstop koło kontraktowej tkaniny nie leżał.
Poza tym nie mam uwag. Choć wolałbym combat shirt zamiast marynarki…

specna arms :wink: no nie wiem wolałbym raczej helikon.

Chcesz fajny multi to bierz od emersona. Jak chcesz camogrom to bierz specopsa albo helikona

Mundury specny mają mieszane opinie. Piorun od nas właśnie korzysta z czarnej specny i go poleca, żadnych rozdarć ani nic. Natomiast mój znajomy kupił MC od specny i na pierwszej strzelance rozpruł go od kroku do samej nogawki. Podumowując to wychodzi na to że zależy od parti czy mundur specny bedziesz chwalil, czy jak najszybciej zmieniał… Jeżeli szukasz dobrego munduru to polecam naszego krajowego SUEZ’a, mam go i polecam, są trwałe i wygodne, a ceny niskie - ja swojego dorwałem nowego za 180zł

Paulus szczerze nie bierz Specny, rwa sie slabe rzepy…mialem nie do konca polecam. Emerson jest ok ale czesto ciezko dobrac rozmiar niestety…Najlepiej jak ma Ci posluzyc na dluzej szukaj kontraktu…Curahe robi dobre mundury(lataja w niech gromiki, jwk itd) Mozesz tez poszukac cos od UFPro. To sa godne polecenia mundury. Placisz raz i masz na dlugo. Crye polecac nie bede bo to inna juz polka:) chcesz biegac dlugo w mundurze i nie zmieniac po roku to sa rzeczy ktore polecam.Wszystkie te mundury przerabialem i wiem w czym najlepiej latac.

Posiadam podobny komplet od Specny, ale w oliwce. Zdecydowanie nie polecam spodni z tego zestawu. O ile sam materiał wykonania jest ponadprzecietny i na moje oko ciężko go rozerwać, to sama jakość mocowania rzepów czy guzików pozostawia wiele do życzenia. Osobiście mam te spodnie 2 lata, a zdążyłem już wymienić wszystkie(!) guziki, bo powypadały. Z rzepów wylatują nici i to kwestia czasu, kiedy kiedyś otworzę kieszeń i już nie zamknę.

Chciałbym poprawić swoją opinię dot owych mundurów.
Ja kupiłem praktycznie z pierwszych partii, swój mam już 2 lata.

Zalety:
-Tani
-ripstop
-krój ACU
-Czarny nie gubi aż tak koloru przy praniu.

Wady:
-Krzywy krój lub nie wymiarowe kieszenie w przypadku bluzy (kieszenie w ACU są duże, tu są malutkie i praktycznie bezużyteczne)
-Rozmiarówka jest przekombinowana. Niby ten sam rozmiar a różnie to wychodzi. Np spodnie rozmiarowo (tabelowo) miały być idealne, w rzeczywistości były za krótkie przez co nosiłem je na butach a nie w butach.
-rzepy w spodniach szybko się psują.


A co do innych uwag. Materiał jak to materiał trzyma, miałem tylko 1 rozdarcie (o ostry element na wiskordzie) malutkie. Ale po 2 latach użytkowania poszedł materiał przy szwie na kroczu.

Jeszcze tanimi alternatywami są mundury Texara.

Zgadzam się z przedmówcą, ale…
Przy innych, niż jednokolorowe - Texar ma niedopasowaną paletę barw.
Tzn - wz93 ma barwy jak z tropików lub wersja jesienna, a multicam jak multicamo od 8fields; ewentualnie piaskowy jest u nich różowy/beżowy. Dziewczyny spytajcie co to znaczy…
Ale nawet dla faceta wygląda na pierwszy rzut oka - jakby coś było mocno nie tak :confused:

Mam mundur od texara, jak chcesz mogę zabrać na strzelankę i sobie zobaczysz jak to wygląda. :wink:

texar potwierdzę dobry towar

Ktoś może coś o tym powiedzieć?