Spartac srt-05 jaki standard?

Siema mam pytanie, wie ktoś może w jakim standardzie jest spartac srt 05? Mój młodszy brat kupił tą emke i ma 12 lat więc chyba do nas uczęszczać nie może jeszcze? Także wpadłem na pomysł, żeby użyć tego jako szkieletu i go zmodyfikować. Stąd moje pytanie, jaka kolba by tam weszła i pasowalby jakiś keymod? Rozkrecane tam są szyny więc myślę, że da radę. Od razu mówię komentarze typu “po co taki plastik tuningowac” lub “kup coś lepszego” darujcie sobie. bo tam normalnie gearbox v2 siedzi i części tier 1 by weszły. :slight_smile:

//EDIT:
marzy mi się upchac tam coś takiego:

Miałem M’ke z tym samym frontem i po jego zdemontowaniu da się zamontować praktycznie każdy inny front. Pod seryjnym frontem powinien być standardowy delta ring, więc wszystko co da się “na niego” zamontować i będzie odpowiedniej długości powinno pasować :wink:
Kolba też powinna być w standardzie, więc możesz modyfikować, choć to ułańska fantazja (którą doceniam) wsadzać taki front do Spartaca, ale kto bogatemu zabroni? :slight_smile:

No dzieki, potrzebowałem tylko potwierdzenia moich przypuszczen, że wszystko się tam da zamontować. :smiley: ogólnie to moim zdaniem abs w airsofcie niekiedy jest o wiele bardziej oplacalny niż znal. Tańszy, a dobrej jakosci wytrzymalszy (widziałem już znalowe body od mp5 odpadajace kawałek po kawałku) :smiling_imp:

Polimer vs ZnAl - to pojedynek w którym musisz zdefiniować co ma być zrobione z danego materiału. Elementy czy nawet całe body z polimerów jest OK (co pokazały już palniaki), jednak pod warunkiem, że “plastik” którego użyjesz kosztował swoje. Tani polimer szybko zmatowieje, będzie łatwy do zarysowania, albo połamie przy niskiej temperaturze (jak ZnAL). Wiec przy tanich replikach nie ma co liczyć na wytrzymałość plastiku :stuck_out_tongue:
Swoją drogą zamiast ABS wolałbym Nylon…

W moim starym kalachu (cymka 522) “plastikowe” body i chwyt przedni z ris jest tak mocne, że mógłbym Tym gwoździe przybijac :smiling_imp:
Zresztą… Liczy się to co masz w środku Walentynkowy żarcik

Czyli silnik V8 opakowany w trabanta? XD

Dokładnie tak, z zewnątrz passat natomiast w środku lambo :smiling_imp:

Ja wole jak wygląda niż strzela :smiley:

No w tym rzecz. Brzydkie też być nie może, dlatego keymoda chce zamontować :smiling_imp: