Kulki G&G

Mam pytanie w sprawie kulek G&G.
Na Gunfire są 3 rodzaje tych kulek: Perfect BB (niebieskie opakowanie), P.S.B.S (żółte opakowanie) i Kulki Precyzyjne (butelka). Są jakieś różnice w tych kulkach? Jedne lepsze od drugich czy to jedno i to samo? Te w niebieskim opakowaniu też mają napisane P.S.B.S więc czym się różnią od tych żółtych?

Jeśli są tej samej wagi różnią się ilością kulek w opakowaniu.

Żółte opakowania przed 2016 rokiem były uniwersalne dla różnych gramatur i kolorów, bo miały okienka do zaznaczania markerem jakie kulki są do niego wsypane.
Jakoś w trakcie 2016 roku zmienili opakowania na niebieskie z dokładną gramaturą kulki na opakowaniu.
Poza tym mam przed sobą kulki z jednego i drugiego wora i szczerze, nie widzę żadnej różnicy.

Napisałem maila do G&G i odpowiedzieli mi że te kulki w butelce to te same co w workach.

FYI< wolę nosić kulki w worku. Zwinie się to, może złapie gumką-recepturką, upchnie w plecak czy ładownicę i spokój jest.

Jak tylko wysypiesz trochę kulek z butelki, to nijak nie powstrzymasz reszty przed grzechotaniem w czasie ruchu. Kiedyś zdarzyło mi isę w ten sposób odstrzelić - przez krzaki, na słuch - podchodzącego mnie przeciwnika (no dobra, tam grzechotał bęben z amunicją, nie butelka, ale zasada ta sama).