Pierwszy pistolet na GG

Witam

Mam pytanie co do pistoletu “ASG M9 Tokyo Marui Tactical Master”, mogę kupić używkę za 450zł.
http://olx.pl/oferta/asg-m9-tokyo-marui-tactical-master-CID767-IDeYax1.html

Na co należy patrzeć i o co pytać przy zakupie tego pistoletu?

Jesteś pewny że on jest na GG?

NOTE: Replica must be filled only with low-pressure 144a gas. The use of Green Gas can cause damage to the mechanism of the replica.

Jeżeli pisze że GG może uszkodzić replikę, a ktoś go w ten sposób używał, to ja bym się zastanowił. Ale warto żeby ktoś doświadczony się wypowiedział.

Replika jest na green gas tylko że inny niż stosujemy zwykle. Jeśli się nie mylę to każdy green gas jest na bazie propan butanu , różnią się tylko składem. Wychodzi na to że producent zaleca używanie takiego gazu i takie na specshopie są w zakładce greengas.

Btw. Da się ustawić polski na Specshopie:
"UWAGA! Do zasilania repliki należy używać tylko i wyłącznie gazu o niskim ciśnieniu 144a. Użycie Green Gazu może doprowadzić do uszkodzenia mechanizmu repliki. "

To brać ten pistolecik czy nie brać? :stuck_out_tongue:

Zależy, czy się wkręciłeś i wiesz, że będziesz chciał w ASG działać, czy nie. Jeżeli jesteś przekonany, to myślę, że będzie spoko (nie mówię, że na pewno spoko, bo specem od boczniaków nie jestem - wygląda okej). Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany, to nie musisz wydawać dużo kasy na pistaki - są pistaki na GG poniżej 100zł, a strzelają nieźle.

za taką kwotę kupisz pistolet na GG z kilkoma magami . Polecam również wmasg :slight_smile: Pytanie czego od gaziaka oczekujesz? bb? marka? magi?

Pytanie czy masz inną replikę jakiegoś elektryka? Jeśli nie to zacznij od tego.
Natomiast ja osobiście nie kupił bym za tyle beretty. Możesz spokojnie kupić za ok 300zł metalowa KJW plus magi.
Inna sprawa czy Tokio M. nie jest przypadkiem z ABSu? Bo raczej tak. Więc tym bardziej wolał bym coś metalowego.

No właśnie chyba macie racje z tym ABSem i z tą ceną.