Pierwsza Replika do 500zł

Cześć , chciałbym poprosić o pomoc w wyborze pierwszej repliki :slight_smile: Na wstępie chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość zakupu repliki w której będę mógł wymieniać sprężynę bez rozkręcania całego gearboxa (żeby wykluczyć utratę gwarancji). Zabieg ten oczywiście potrzebny by był mi do korzystania z repliki w CQB jak i do terenu otwartego. Widziałem repliki G36C od JB z wbudowaną regulacją fpsów, co o niej sądzicie ? M4 od spartaca ma 420 fpsów ale tutaj opinie są podzielone, no i nie doszukałem się informacji odnośnie wymiany sprężyny.

Chciałbym sie również zapytać co myślicie o kupnie używki po tuningu z allegro lub olx’a ? Chyba że na forum ktoś zajmuje się handlem takowymi replikami ? :slight_smile:

Na replikę chciałbym przeznaczyć do 450-550zł. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Z eMek chyba jedyny słuszny wybór na początek to Specna. Szukaj używki np na wmasg napewno cos sie znajdzie prędzej lub pózniej w tym przedziale cenowym

Zgodnie z odpowiedzią powyżej , poszukałem. Co myślicie o tej replice:

Kable zmienione na posrebrzane laylaxy , smarowana.

Gość odda ją za 580zł z darmową wysyłką ?.

To już nie nas o to pytaj, tylko ze sprzedawcą negocjuj :stuck_out_tongue:

A replika sama w sobie wygląda okey, do tego po tuningu już jest, więc powinna spełniać wszystkie Twoje oczekiwania :slight_smile:

Poproś o fotki z drugiej strony jeszcze, dla pewności.

Zakupione :wink: Teraz czekam na przesyłke. Dzięki wszystkim za pomoc !

Jak przyjdzie to nagrywaj najlepiej rozpakowywanie. Bo jak cie gosciu w wałka zrobi to masz dowód.

okej , dzieki za info ! :slight_smile: tak z ciekawości , zdarzył się kiedyś komuś z forum taki incydent ?

Na naszym forumowym nie słyszałem, ale na wmasg ogólnopolskim się zdarzały.

Wczoraj odebrałem , wszystko w jak najlepszym porządku. Stan bardzo dobry , wizualny jak i techniczny. Zabrałem się odrazu za rozkręcenie jej, sprawdzając że zarówno gumka jak i kable są wymienione :slight_smile: Mam natomiast jedno pytanko , orientuje się ktoś na ile starcza ta stockowa bateria specny NiMh 9,6V 1100mAh ? Wybieram się teraz w niedziele na pierwszą strzelankę i nie wiem czy bateria mi wytrzyma?

Wytrzyma:)

Wielkie dzięki za informacje.

A jeśli chodzi o ładowanie jej to ja ładowałem aż będzie miała temperaturę letniej herbaty.

Wytrzymać wytrzyma ale warto kupić coś lepszego niż stockowy NiMh.

Kupie napewno tylko teraz na poczatku troche wydatkow jest innych. Miedzy innymi dobry okular ;D stockowy gearbox da rade z bateria 11.1v?