Jakie graty do gearboxa v2

Witam
Poszukuję gearbox v2 i części do niego.Znalazłem gearbox od specny wzmocniony co sądzicie?http://www.asg.warszawa.pl/airsoft/czesci-replik-asg/czesci-wewnetrzne-aeg/gearboxy-i-ich-czesci/szkielety-gearboxow-i-kompletne-gearboxy/p,specna-arms-wzmocniony-szkielet-gearboxa-v-2-8-mm,7206.html warto kupić czy szukać czegoś innego? Będę składał replikę sam i szukam podpowiedzi od was replika będzie do cqb,chodzi mi o fajnego rofa do tego ciche bebechy i dobrym zasięgu.Zaczynam dopiero zabawę ze składaniem repliki i chce się sam nauczyć na swoje potrzeby i naprawy.Niechce tego robić zarobkowo.Każda uwaga będzie cenna,proszę nie hejtować i nie być złośliwym;)

Ps.M4 replikę składam

A obecnie masz jakiś szkielet czy jest uszkodzony? I jaki rof chciałbyś uzyskać? Repliki do CQB to raczej nie wyzwanie, bo na bliskich dystansach kosiarki nie są ani specjalnie potrzebne, ani dobrze postrzegane. Wszak z 20 metrów ciężko spudłować a dostać tak 30 kulkami w ciągu sekundy to niezbyt miłe uczucie.

Mam taki sam. Identyczny - nówka, nieużywka, fabrycznie zapakowana. Jak chcesz taniej, niż z linka - PW.

W sumie to w miarę rozsądku żeby nie przesadzić z tym rofem.a co do części?jakie dobrać?

Napisz do Wysłannika, on Tobie rozwieje wszelkie wątpliwości.