Malowanie replik

Cześć wszystkim! Chciałbym się Wam pochwalić moja drugą pasją po za ASG, mianowicie jest to malowanie replik.
Jestem w stanie wykonać większość istniejących kamuflaży jak i rownież projekty indywidualne.
Niżej zamieszczam przykładowe zdjęcia moich prac. Przed malowaniem każda replika jest odtłuszczana, farby jakich używam to akryle a po zakończeniu malowania całość zabazpieczam dwoma warstwami lakieru matowego.


Kryptek:









Multicam/camogrom:





Multicam black:

Rusty style:




Skull camo:


Wygląda imponująco,
ile sobie cenisz za pomalowanie M4 z tłumikiem + magazynki, a ile za Beretkę + magi?

Podaj w jaki camuflaz bo to bardzo istotne jest i czy repliki o ktorych mowa maja ju na sobiue jakies maskowanie, farbe? jali tak to bede musial ja usunac a to dodatkowa robata jest

M4 w MTP na przykład, beretę powiedzmy też. M4 była czarna a następnie pomalowana na jakiś brązowy kolor z przetarciami, natomiast beretka jest fabrycznie malowana z przetarciami.

Kolega Master wykonał dla mnie kiedyś kilka zleceń i z czystym sumieniem polecam.

Przykłady tego, co dla mnie pomalował:


Kurtka w tle, to kotraktowy GoreTex w maskowaniu Multicam.
Bagażnik BMW, magi od Specny.
Wild Turkey (101 proof = 50,5%). Taki Burbon tani - zdecydowanie polecam.
Coca Cola - pasuje do Burbona.
Repliki AR15 w wersji DMR oraz M249 PARA, pomalowane przez Mastera.
Wszystko leży na pokrowcu z ShotGuna.



Dywan od IKEA (taktyczne paproszki, bo nie był odkurzany).
Replika P&J stock + mag od A&K multi + dedykowany pas Emerson w Cryee Multicam.



Master nawet potrafi pomalować porządnie takie bzdury, które tylko ja byłem w stanie wymyślić:

  • magi do M249 (repliki wersji 100 i 200-nabojowej),
  • nóż Glock 78 z kaburą polimerową (nie widać tego na zdjęciu, ale ostrze wygląda orgazmistycznie),
  • boczniak na zimę AEP G18C,
  • montaż Rhino Norotos II (do noktowizora),


    Było tego więcej, ale nie mam akurat pod ręką. Wyszło równie dobrze, jak te powyżej.
    Współpraca na wysokim poziomie, ceny rozsądne, jakość wykonania wysoka.
    Polecam.

Ja również skorzystałem z usług naszego kolegi Mastera. Jestem zadowolony w 100%, malowanie zrobione perfekcyjnie, szybki czas realizacji i pełen profesjonalizm. Polecam, bo naprawdę warto :wink:

Jedno z moich ostatnich wypocin:



Cobra byla malowana z ręki czy z szablonu?

z szablonu, przy takich detalach ciezko jest zrobic “ostre” kreski, nawet dysza 0.15 mm

Zawsze lepiej łykać coś na stabilizację ręki :slight_smile: wtedy lepiej trzyma sie aero i mniej dokucza zapach farby :slight_smile: bo domyślam się że farby samochodowe albo metal primer

O pewnosc ręki się nie boję bo szablon sam wycinalem skalpelem, a farby są akrylowe na bazie żywicy

ile za takie coś?

Za 70 zl moge Ci takie cos machnac

Zapomniałem się pochwalić, że i moja replika wpadła w ręce Mastera :wink:

Wszystkie zdjęcia: Aug – Google Drive

Ile byś chciał za vsr 10 + scope, na scope są resztki kamuflażu ale raczej nie trzeba ich ściągać bo podobny kolor chcę, vsr jest kamuflaż ale mogę się go pozbyć papierem ściernym.
Camo jakie bym chciał to zielony kryptek

Cześć czy można prosić o kontakt do kolegi Mastera? Przez przypadek znalazłem jego pracę na OLX. Pięknie to wygląda.

http://www.taktycznyszczecin.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=3733 ← tutaj masz opcję Wyślij wiadomość :wink:

Był byś w stanie namalować Asimova na m16 ?

Już z nim kiedyś gadałem o tym wzorze. Mówił, że żaden problem.
A resztą co to dla niego za problem, taki prosty wzór? Żaden.

Sadze ze da sie zrobic