rk01 boyi

Witam chcialbym zmodyfikować replike rk01 firmy boyi czyli aksu 74 i chce tam dac uszczelnioną dysze do replik typu AK od G&G i gumke Hop-Up od E&L Airsoft i w przyszłości lufe precyzyjną

Świetny plan.
Jak już będziesz otwierał GB, żeby dyszę wymienić, to sobie popraw podkładkowanie i AOE od razu.
Na YouTube można znaleźć od groma krok-po-kroku poradników na “proper shimming” i “aoe correction”.
Ja gumki raczej bym polecił - zielona g&g do cqb lub czarna systemy / guarder do lasu.
Po dodaniu kilku małych podkładek, moja replika zaczęła naprawdę nieźle pracować.
Koszt żaden, a efekt ogromny.

Pozdro.

Może inaczej, co chcesz osiągnąć i ile masz na to pieniędzy. Polecam zgłosić się do Fate’a, bądź Wysłannika - oni na pewno doradzą Ci jak trzeba :wink:

moze cie mi polecic jakąś lufe precyzyjną np 6,3 bo fabrycznie ma 7

Czego ma 7? Prawdopodobnie masz tam lufę o średnicy wewn. 6,08mm.

Skoro mam polecić - to LayLax prometheus, o ile możesz przeznaczyć na ten cel ok 300-350 zł. To czy zamierzasz kupić za tyle lufę pozostawiam tobie, natomiast według mnie jest rewelacyjna i warta swej ceny. Niewiele niżej z jakością i z ceną masz KM/head (poniżej 300zł możesz znaleźć).
Z trochę tańszych - czyli tak do ok 200 zł. Steel bull od Mad bull’a, przyzwoity. Guarder też jest w miarę ok. JBU nie testowałem, ale na pewno będzie zauważalnie lepsza niż stock.
Właściwie niżej tym gorsza kontrola jakości i wykonanie, a co za tym idzie możesz dostać lepszy, bądź słabszy egzemplarz. Te które wymieniłem, głównie miałem z nimi styczność, lecz ile użytkowników tyle może być opinii :slight_smile:

Niech wypowiedzą się również inni na ten temat.

Od stocka w RK01 wszystko będzie lepsze, do 150 zł bierz Guardera albo używaną Systeme