Arctic Games (MilSim) 12-13.12.2015

Witam Was,

B.R.o.S. oraz i.Ch w sile razem ok 10 osób wybiera się na poniższą imprezę typu MilSim:

Zachęcamy do udziału, tym bardziej, że koszt uczestnictwa jest niski.

Pozdro!

Weźcie mnie , mnie meźcie , mnie !!! :slight_smile:

Dodany

Podbijam.
Termin już bliski więc jeśli ktoś jeszcze chce się przyłączyć pisać na PW.

Oficjalnie potwierdzam swój udział ale tylko dlatego, że Mivak zaręczył, że jak będzie zimno to mnie Gumiś przytuli :smiley:

Kurde… wrobili mnie.

Wylosowanie karty KIA nie oznacza końca zabawy, osobę która wylosowała kartę zabiera MEDEVAC na teren FOBu.
Po upływie godziny czasu od dostarczenia zwłok na FOB, zostaje zrzucony w terenie jako uzupełnienia oddziału (w określonym miejscu dla plutony czy drużyny przez sztab).
Jeśli będzie więcej jak jeden zabity po jeden ze stron, to zrzut będzie robiony w jak najszybszym możliwym momencie.


RAMOWY PLAN:
11 Grudnia 2015

17:00 - Przygotowywanie SZTABU, Terenu FOBu do pracy.

12 Grudnia 2015

8:00-10.00 - Przygotowywanie elementów scenariusza i dekoracji w terenie.

10:00-14.00 - Otwarcie rejestracji i zamknięcie.
Osoby które będą chciały wejść przez bramę FOBu będą musiały się wylegitymować dowodem tożsamości. W przypadku osób niepełnoletnich, legitymacja lub inny dokument potwierdzający tożsamość wraz z pisemnym wskazaniem opiekuna.
Podczas rejestracji, osoba zostanie sprawdzona pod kontem płatności.
Podczas rejestracji zostaną wydane;

  1. Karty CCS- które po zakończeniu należy zdać w sztabie.
  2. Oświadczenie o zrzeknięciu się odpowiedzialności w razie nieszczęśliwego wypadku z organizatora (do podpisania).
  3. Mapa własna
  4. Legitymacja uprawniająca do wejścia na teren FOBu.

14.00-14.40 - Formowanie kadry dowodzącej oddziałów oddziałów.

14.40-15.00 - Ostatnie przygotowania przed wyjściem w teren
( Przy bramie głównej zostają ustawione pojazdy którymi Siły NATO zostaną przerzucone w teren działań, w tym czasie zaleca się by NATO zapakowało cały niezbędny sprzęt do pojazdów tak by po odprawie od razu wyruszyć).

15.00-15.30 - GŁOWNA ODPRAWA (ZASADY, MECHANIKA, DOWODZENIE, RADIOSTACJA, FOB, BHP).

15.30-16.00 - Transport sił NATO na teren działań.

16.00 - Siły Federacji Rosyjskiej opuszczają teren FOBu (START ROZGRYWKI).

13 Grudnia 2015

16.00 - KONIEC ROZGRYWKI (ściąganie oddziałów z terenu do FOBu).

17.00 - POŻEGNANIE

Było mega zajebiście,kto nie było niech żałuje!

W imieniu grupy i.Ch dziękuje za współpracę grupie B.R.o.S(choć bez Was poszłoby znacznie lepiej :stuck_out_tongue: ) oraz Herodowi i Patronowi.

Widzimy się na kolejnej imprezie :smiley:

Zgadza się. Wyjazd bardzo udany. Na miejscu otrzymaliśmy to co było obiecane. Na jakiś raport przyjdzie jeszcze czas. Na tą chwilę dziekuję całej grupie wyjazdowej oraz Herodowi za fame oraz poświatę jego zajebistości na miejscu.

BTW - wiecie, że okoliczne dzieci podchodziły do Heroda po autograf? Podobno całe lubuskie zna Heroda z jego filmów :mrgreen: .

Herod był tak sławny,że sztab w ramach MEDEVACa wysyłał specjalny śmigłowiec w wersji VIP,podczas gdy reszta z nas tłukła się zdezelowanych BH :wink:



Bastards :smiley:

To ostatni raz kiedy zabieramy Brosy na wyjazd !!! :slight_smile:

No tak… Bez nas wyjazd nie byłby tak zajebisty :smiley:

Bez nas było by mokro :smiley:

Na sucho się nie da :smiley:

Organizator poprosił mnie o udostępnienie zdjęć z FB w celu promocji eventu. Czy któryś z uczestników ma coś przeciwko? Jeżeli tak to oczywiście nie udostępnię.

Te nieostre zdjęcia? Ja nie mam nic przeciwko. Zapytam resztę.

są nieostre bo to zdjęcia specjalsów :laughing:

Oczywiście, że udostępniać. Będziemy tacy sławni jak Ty Herod :mrgreen:

No przy okazji wybijecie się na moim fejmie :smiley: