czołem wszystkim

Witam wszystkich
jestem żołnierzem jednej z najlepszych jednostek
mundur:kombinezon ćwiczebny wojsk specjalnych
gdyby ktoś coś potrzebował w tym temacie ,to z chęcią pomoge :slight_smile: SERE i zielona taktyka :slight_smile:
pozdr…

Jakiej?

jest tylko jedna taka w naszym kraju .:slight_smile:

Oświeć mnie proszę.

Zapraszam na priv.

Musisz naprawdę być specjalsem skoro taką tajemnicę z tego robisz :mrgreen:

he he…tak jak napisałem wyżej…:slight_smile: jeżeli ktoś potrzebuje coś w tej tematyce to z checią pomogę.

Słaby jesteś. Liczyłem na jakieś ułańskie opowieści,a tu bieda.

Współczesna młodzież nie ma za grosz wyobraźni :frowning:

oj Szczepan Szczepan…:slight_smile: opowiedzieć to ja Ci mogę w 4 oczy…jestem w Szczecinie do niedzieli,wiec jak coś to zawsze mozemy sie spotkać…
ps.nie jestem słaby,nie wiem skąd takie wnioski?

Do niedzieli,bo potem kończy się majówka i koniec z byciem specjalsem-kompania wzywa do szkoły…tfu koszar :wink:

Szczepan, wiesz u nas majówka może Slayer w przypływie weny twórczej % wpadł na nowy pomysł komunikacji i nawigacji na forum :wink:
PS jednostek jedynych w kraju jest kilka :wink: a po drugie to jakiś miesiąc z hakiem temu był 01.04
A tak dla zasady forum - witamy przynajmniej do niedzieli :wink:
Pozdrawiam

Nie wiem,czy Slayer czy nie,ale liczyłem,że nasz wędrowiec,jak już do nas zawitał,to zabawi nas historiami o tajnych akcjach,odbijaniu zakładników czy zabijaniu smoków,a tu dupa.

he he…nie jesteś w stanie tego zweryfikować,ale z góry stwierdziłeś ze jestem dzieciakiem :slight_smile: nie ładnie z Twojej strony:(
prosze o to moja skromna osoba :slight_smile: właśnie sie ucze w szkole :slight_smile:

.człowiek chciał zaproponować jakąś bezineteresowną pomoc,a tutaj od razu but na klate…he he

Z góry?! Skądże! Wyszedłem z takiego założenia po Twoich postach :slight_smile:

Nikogo nie oceniamy, ale niestety życiowe doświadczenie powoduje ze ja nie ufam.
Dodatkowo skąd wiesz ze mowa o nauczycielu??? :astonished:
Sorry takim mamy klimat a podobnych zdjęć z kolegami w lesie tez mam trochę.

bo nie chciałem Ci opowiedzieć o bohaterskich czynach itd? zaproponowałem pomoc w pewnym temacie…a tutaj od razu kubeł pomyj …nie wszyscy są krętaczami i pozerami…ja zwyczajnie chciałem pomóc…moze ktoś by chciał? i tylko tyle :slight_smile:

Tak sie Panowie skład ze robie bardzo fajne rzeczy zawodowo i pomyślalem ze moze sie ta wiedza komuś tutaj przydać w jakimś stopniu :slight_smile:
widziałem wasze autko z reklamą stronki kolo szmaragdowego to sie zainteresowałem :slight_smile:

Super. Ale coś więcej. Bo ja w życiu zawodowym tez robię nawet bardzo bardzo fajne rzeczy.(powtórzenie celowe)

:slight_smile: