Dzisiaj jest 14 grudnia 2017, 15:18

Strzelnica ASG....

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Pudzian

Strzelnica ASG....

Post22 marca 2014, 8:55

Od jakiegos czasu w mojej glowie tkwi pomysl stworzenia obiktu strzelnicy asg. Na tym obiekcie bedzie strzelanie do celi. Strzelanie bedzie w systemie statycznym oraz dynamicznym i ruchu. Procz strzelan beda tez szkolenia z zasad pracy na broni(replice) bezpieczenstwo przede wszystkim, taktyka. Jezeli uda mi sie naklonic jedna osobe by prowadzila pierwsza pomoc medyczna to bedzie polaczenie przyjemnego z pozytecznym. Zna sie chlopak na swojej robocie jak malo kto. Te szkolenia beda dla osob tylko chetnych i chcacych sie uczyc.
Potrzebujemy miejsca ktore bedzie w miare plaskie najlepiej jakas polana w lesie. Dlaczego? Chodzi o to by ustawic cele i by staly a nie za kazdym razek je przywozic i rozstawiac-strata cennego czasu. Druga sprawa do reszty szkolen potrzeba plaskiego terenu i duzo miejsca.
Znalazlem jeden obikt a mianowicie stara strzelnice za oszolomem. Drugim obiektem jest pokazany przez Mivaka stary PGR ale tam raczej odpada.
Prosba do kierownictwa forum by wypowiedzieli sie na te temat obszernie i w razie znalezieniu kilku miejsc wybrali to najlepsze.
( pisane z telefonu )
Tylko martwi widzieli koniec wojny.
Awatar użytkownika

abrams

Re: Strzelnica ASG....

Post28 marca 2014, 1:41

ja bym chciał dodać tylko, że na głębokim jest do tego idealna polana(do prowadzenia szkoleń), wiele razy przekonałem się o tym osobiście.
a i osobiście uważam że budowanie czegokolwiek w lesie = wprowadzenie się meneli i dewastacja przez ludzi bez ambicji
choć sam bym bardzo chciał żeby takie coś powstało
=WHO DARES WINS=
Awatar użytkownika

Rambo

Re: Strzelnica ASG....

Post30 marca 2014, 21:56

Coś takiego zrobiłem z kumplami z WOT-u u siebie na jednostce. Teren ogrodzony więc zabezpieczony przed dewastacją inną niż naturalną. Jedno z takich miejsc, które by cię zainteresowało znalazłem niedaleko od mojej JW. Jest to stara strzelnica długości około 100 m. Niestety teren znajduje się w pobliżu lotniska, co powoduje zainteresowanie służbą ochrony lotniska. Najlepiej to zrobić na terenie prywatnym, aby żaden menel się pałętał i żadna ze służb specjalnych pokroju milicji i leśniczego się nie dopieprzyła.

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie