Nowe miejsce

Zachęcam do sprawdzenia tego terenu:
https://goo.gl/maps/LbeMdmSreCw
Widziałem tam dużo starych bunkrów itp.

Fotki by się jakieś przydały…

Zrobi się, ale to trochę zajmie by znaleźć czas na ich zrobienie

Byłem dzisiaj. Fajne miejsce - są miejsca do walk na bliskim i dalekim dystansie. Niestety nie miałem czasu zobaczyć całego terenu i znalazłem tylko jeden bunkier bo zaczęło grzmieć.

Zdjęcia, szedłem po czerwonej trasie: XYZ – Google Drive

Miejscówka ma potencjał. Połączenie Dobrej z Panoramą =D To by się mogło udać.

W słoneczny dzień na tej łące okolicznych polankach jest bardzo dużo osób z psami , ludzi na rowerach ludzi grilujących.

na duuuuuży scenariusz mega, szkoda się wybierać na zwykłe jebanki.

Z centrum autobus podwozi pod samo miejsce gry i nie jest dalej niż do miejscówek na prawobrzeżu.

Grab wszystko cacy ajgora nie słuchaj on zawsze pierdoli głupoty

I jak zawsze będzie ganianie się 100x100 m

No to przesada. Moim zdaniem nie powinno być ograniczeń terenu. Kto się zapuści za daleko to jego sprawa. Cele gry zostają umieszczone w wyznaczonym terenie i tam trzeba się udać Ale gdzie sobie pójdziesz to twoja sprawa :smiley:

No tak, bo wszyscy mieszkają w centrum …

Cześć ludziska, otwieram ponownie ten temat bo jestem na miejscu i jestem w stanie zrobić parę fotek. Obszar w którym mogę zrobić fotki to :
Pinezka
W pobliżu: Grzybnica, 70-001
https://goo.gl/maps/kPUrcf2tm3D2
Co jakieś dwie-trzy godziny przejdzie lub przejedzie się jakaś osoba i nie wiem czy to automatycznie nie odrzuca tego miejsca. Fotki wrzucę po jakieś odpowiedzi na ten post.

Pewnie dla min. 50% ludziów będzie problem ze wzgl. na dojazd. No i podstawowe pytanie: czy to miejsce jakoś specjalnie różni się od naszych leśnych miejscówek?

tbh niewiele dalej niż wielgowo

Na pewno lepsze połączenie niż Wielgowo jednak z tymi turystami i ludźmi jeżdżącymi na rowerach jest różnie w okolicy.
Ta część i w kierunku Wieży Bismarcka i lasów Stołczyńkich ostatnimi dniami było głośno ze względu na quady, motory i auta porzucone w lesie.
Jeżeli chcemy grać w lesie to może przejść się do nadleśnictwa …