Dzisiaj jest 14 grudnia 2017, 15:23

Pozostałości po strzelnicy w Kijewie

• Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Dredziu

Pozostałości po strzelnicy w Kijewie

Post01 listopada 2016, 17:33

Cześć!
Jak byłem młodszy i przyjeżdżałem do dziadków do Szczecina, często robiliśmy sobie małe wypady na teren starej strzelnicy w Kijewie. Całość znajduje się na terenie parku leśnego Dąbie, w okolicy stawu Kijewskiego.
Na terenie znajduje się lekko podniszczony "łapacz naboi" (nie wiem, jak to nazwać :/), z tyłu wąski teren otoczony dwoma wałami oraz średnio zagęszczony las. Teren specyficzny, ale myślę, że mógłby się wam spodobać.
W tym dziale nie widziałem żadnej wzmianki na ten temat, aczkolwiek zdarzało nam się tam znaleźć kulki asg, więc może już ktoś kiedyś rzucił ten temat.
Zainteresowani? Mogę zorganizować jakieś zdjęcia (jakieś tam można znaleźć na necie) i wygrzebać z mojego kompa lokalizacje tego obiektu (gdzieś mam zapisane współrzędne).
Pozdrawiam!
Dredziu
Ściąłem dredy.
Awatar użytkownika

Piorun975

Re: Pozostałości po strzelnicy w Kijewie

Post01 listopada 2016, 17:53

Znajdowała się tam kiedyś strzelnica STS. Zamknięta bo ludziom przeszkadzał hałas. Miejsce mało atrakcyjne.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika

Dredziu

Post01 listopada 2016, 18:09

Owszem, znajdowała się. Nie zaszkodzi chyba jednak zaczerpnąć opinii innych ludzi na temat tego miejsca?
Ściąłem dredy.
Awatar użytkownika

Errhile

Post01 listopada 2016, 19:51

To część leśna dawnej miejscówki "Dąbie". Nie grane od paru lat, bo budynek na Dąbiu ktoś przygarnął, a starą strzelnicę wziął właśnie STS (a potem został z niej wyrzucony przez mieszkańców, ale to inna opowieść).

Nic rewelacyjnego, tyle, że przez pewien czas był tam jedyny budynek do CQB w Szczecinie.
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post01 listopada 2016, 20:08

Sam teren obok wałów jest mega zajebisty, ludzi praktycznie nie ma.
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post01 listopada 2016, 20:38

Nie zaszkodzi sprawdzić,gdyż miejscówki cqb się kurczą. 8-)
Staraj się wyglądać głupio- przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na takie byle co.
Awatar użytkownika

Ajgorę

Post01 listopada 2016, 20:57

Tam już nie ma miejscówki CQB. W piątek/sobotę skoczę i zobaczę jak to wygląda ;)
Awatar użytkownika

hiszpan85

Post01 listopada 2016, 20:58

ok to czekamy na info jak tam sprawa wygląda.
Staraj się wyglądać głupio- przeciwnik może mieć mało amunicji i nie będzie chciał jej marnować na takie byle co.
Awatar użytkownika

Dredziu

Post02 listopada 2016, 10:37

Z CQB już tam właściwie nic nie zostało, jak pisałem, jest tylko ta ściana, na około są wały. Fajna pozycja obronna, super grałoby się tu takie scenariusze jak King of the Hill.
Jestem z Poznania, wczoraj wróciłem do domu ze Szczecina, więc nie mogę pójść cyknąć jakiś fotek, ale jakby ktoś chciałby się przejść to podaje przybliżone koordynaty tego miejsca.
N 53° 23.111 E 014° 41.758
Na pewno nie jest to część starej miejscówki Dąbie - to jest zupełnie inna cześć lasu, oddzielona od części w której była kiedyś miejscówka drogą asfaltową. Też mi się tak wydawało, ale mapka z miejscówkami mówi zupełnie co innego.
Ściąłem dredy.
Awatar użytkownika

Dredziu

Post02 listopada 2016, 10:46

Odnośnie tego co pisałem na temat lokalizacji strzelnicy a miejscówki Dąbie.
Obrazek
Ściąłem dredy.
Następna

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Nowe miejsca na strzelanie