Grill

Od dłuższego czasu moja Kobietka marudzi, że co niedzielę śmigam do lasu rozsiewać setki nasion kompozytowych a ona sama kwitnie w domu. Zaproponowała więc takie rozwiązanie sprawy i poprosiła mnie bym napisał post na forum…
Otóż moi drodzy towarzysze Airsoftowcy, Moja malutka wymyśliła takież oto rozwiązanie. Pojawiamy się z naszymi kobietami na jakiejś strzelance ( termin jest do obgadania i ustalenia ) my jako zapaleni w bojach i wojażach żołnierze idziemy na rozgrywkę a nasze kobietki rozpalają grille i poznają się we własnym gronie ( to są kobiety znajdą na pewno jakieś tematy do rozmowy nie ma na to bata ) My po skończonej wojnie wracamy w miłe towarzystwo i na cieplutki posiłek oraz może jakieś piwo wiadomo co kto woli co kto preferuje? Co sądzicie?

To nie jest dobry pomysł. Albo strzelanie albo grillowanie, do tego zauważ, że miejsca, w których strzelamy to miejsca publiczne, nie będzie nam wolno rozpalać tam ognia. Nie wspomnę już o tym, że część z nas dzięki strzelankom chce odpocząć od kobiecego szczebiotania.

To samo jej mówiłem ale się uparła. No nie przetłumaczysz

Jestem za spotkaniem w gronie mnieszanym tz. z naszymi tawarzyszkami :slight_smile: moja piękna też podrzuciła mi taki pomysł niedawno niekoniecznie wraz ze strzelanie ale może jakieś piwko pub czy kręgle jestem jak najbardziej za :slight_smile: i dla jasności “wolni” koledzy też niech czują się zaproszeni :smiley:

Oh dziękuję Adamie, bo już miałem wątpliwości czy mógłbym się pojawić ;D

Jeśli chodzi o grilla i miejsce to grilować można na zatoczkach wokół głębokiego a strzelać na Bastogne. Babeczki nie będą obite kompozytem.

Jestem za. Z głębokim to nie głupi pomysł. Ale z tego co wiem to grila można rozpalić praktycznie wszędzie. Bo chodzi o to żeby ognia nie było na glebie. Także pozostało ustalić gdzie i kiedy.

jestem za grillem,nawet w osprzęcie można go zrobić hehe:)

Jestem za :smiley: ciekawe jaki termin i gdzie :slight_smile:

No to robim grill party after shoting :sunglasses:

no skoro tak to tak. tylko niech sie troche cieplej zrobi, bo teraz to taka chujnia z tą pogoda, raz ładnie raz nie.
a chyba nie chcemy słuchać narzekania ze zimno do domu, a wogule to kiełbasa była za droga

Ok, zatem gdzie, kiedy i o której to ognisko moi drodzy?

A może spontanicznie jutro ?:))

No to też pytam - ognisko czy jakieś piwko w pubie?

witam oo fajnie by było zrobić grilla i nawet spotkanie w pubie . pisać kiedy ze bym był przygotowany :slight_smile:

Ja bym jutro machnął się na Głębokie na to ognisko a jeżeli pogoda nie dopisze to do jakiegoś pubu na piwko.

a więc jutro 12 ognisko na głębokim spotykamy sie na pętli czekamy do 12;15 i wyruszamy :slight_smile: jeżeli pogoda niedopiszę to już z tamtąd pojedziemy do pubu :smiley: gra ?

A może być 13?

dlamnie jak dla zenka :slight_smile:

A nie lepiej zrobić to ognisko po południu? Nie wiem czy będzie mi się chciało wstawać tak żeby być na 12 - 13, poza tym ile osób przyjdzie na taką godzinę?