Wośp 2016

!!!WAŻNE!!!

W roku 2016 w ramach wośpu współpracujemy ze sztabem make it funky production

WSZYSTKIE osoby, które chcą wziąć udział w airsoftowym wośpie muszą we własnym zakresie DO KOŃCA TEGO TYGODNIA załatwić sprawę rejestracji.
Poniżej informacja na ten temat:

"Mamy już pierwszych wolontariuszy!
Czekamy na Ciebie!
Już dziś wyślij wiadomość zgłoszeniową na naszą skrzynkę e-mail na adres:
wolontariat@szczecinwosp.pl

Dane niezbędne do zarejestrowania:
Numer PESEL:
ADRES E-MAIL:
IMIĘ:
NAZWISKO:
ULICA:
Nr. DOMU:
Nr. MIESZKANIA:
KOD POCZTOWY:
MIEJSCOWOŚĆ:
Nr. TELEFONU:
Zdjęcie w rozmiarze 800x600 w formacie JPG.

UWAGA!!!

-JEŻELI BYŁEŚ/-aś WOLONTARIUSZEM W 23 FINALE WOŚP SYTUACJA JEST PROSTA! Wystarczy wysłać NUMER PESEL WRAZ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM. My generujemy identyfikator na podstawie danych z poprzedniego FINAŁU.

-Po zaakceptowaniu Twoich danych przez Fundację kontaktujemy się z Tobą i zapraszamy Cię do podpisania formularza (Przychodzisz wraz z dokumentem stwierdzającym tożsamość - dowód, paszport).

-Jesteś osobą poniżej 16 roku życia? Żaden problem wystarczy, że przyjdziesz do nas z prawnym opiekunem.

-osoba poniżej 16 roku życia musi kwestować w towarzystwie osoby pełnoletniej!

WIEELKIEE SIEEMMAAA!!! DO ZOBACZENIA!"


Termin jest napięty, bo rozmowy ze sztabami przedłużały się i realizacja airsoftowego wośpu wisiała na włosku.

Zachęcamy do zgłaszania się.

W późniejszym czasie zostanie przedstawiony regulamin dla wolo airsoftowców, bo nasza aktywność jest objęta specjalną troską :wink:

Więcej informacji też później…

SWAR będzie obowiązkowo. Przewidywana liczba osób: 6

@Włod najs

Podkreślam dla ścisłości.

:exclamation: KAŻDY KTO CHCE WZIĄĆ UDZIAŁ W WOŚPIE JAKO WOLO-AIRSOFTOWIEC MUSI SIĘ ZAREJESTROWAĆ :exclamation:

Poszedł mail zgłoszeniowy na podaną wyżej skrzynkę :slight_smile:

Chuck - czy jak rok temu byłem jako “obstawa puszki” to jest liczone jako wolontariusz, czy muszę pełne dane ze zdjęciem dawać?

2 pytanie - czy każdy w tym roku będzie z puszką, czy tak jak rok temu - jedna pucha na 4 osoby?

Szanowni,
krótkie info, doprecyzowanie - wolontariuszem w ramach akcji airsoftowej ( a więc takim, który będzie kwestował w mundurze oraz repliką ) może być TYLKO OSOBA PEŁNOLETNIA.
W tym wypadku nie funkcjonuje “zgoda od rodzica/opiekuna prawnego”, czy towarzystwo wspomnianego.
Szczegóły akcji na dniach , jednak już teraz możemy powiedzieć, iż NIE BĘDZIE stoiska/stacjonarnego punktu. Funkcjonować będą jedynie znane z poprzednich lat “patrole”. Przyczyna powyższego jest bardzo prosta - nikt się nie zgodził i nie znalazł miejsca dla Nas. Z Naszych info wynika, że ta edycja WOŚPu jest organizacyjnie nieporównywalnie trudniejsza od zeszłych. Niestety nie mieliśmy na to wpływu, staraliśmy się wywalczyć cokolwiek.
Tych, którzy się rejestrują jako wolontariusze proszę od razu o pozostawienie info w komentarzu poniżej.


@Włodzimierz
Tzw. obstawa puszki również się musi rejestrować. Krótko mówiąc - każdy będzie musiał się zarejestrować, ale nie każdy będzie musiał pobierać puszkę. Wymagamy tego chociażby ze względu na zgłoszenie do KMP Szczecin.

ja rowniez sie zarejestrowalem :smiley:

Tak, tylko chodzi o ilość danych i zdjęcia. Bo nie wiem, czy jak byłem rok temu jako obstawa puszki, to czy do rejestracji wystarczy imię, nazwisko i pesel, czy komplet danych muszę dać :slight_smile:

Włodek, podaj pełne dane, właśnie otrzymałem maila zwrotnego z prośbą podania WSZYSTKICH danych oraz zdjęcia, bo nie znaleźli mnie w bazie danych po samym nr PESEL.

Ja będę musiał chyba z ubolewaniem odmówić udziału z racji jakby nie patrzeć dość kontrowersyjnego reko dla nieobeznanych w temacie. Chyba że ktoś mnie namówi :slight_smile: . Salam

Talib, to będziesz chodził pod okiem czarnych :wink:

6 osób zgłoszone. Czekam na weryfikację danych :slight_smile:

Na PW do Ryca poszły imiona i nazwiska osób, które się zgłosiły :slight_smile:

Właśnie wysłałem maila więc dołączam do zabawy.

Zgłaszam chęć udziału , email wysłany , był sms od WOŚP :slight_smile: teraz trzeba jechać złożyć podpis :slight_smile:

Wszystkie 6 osób od nas, które się zgłosiły, podpisały już papiery :slight_smile:

Mail wysłany i papiery podpisane. Do zobaczenia Sahimowie

Rejestracja w sztabie zakończona. W piątek był termin kończący. Kolejne kroki to kompletowanie pism i przedstawienie zasad kwestowania woloairsoftowców.
Z czasem na bieżąco będziemy uzupełniać informacje.

Dzięki za odzew na akcję! :slight_smile:

Do dnia 30 stycznia 2015 roku proszę o przesłanie na PW do użytkownika Rycu danych:

imię -
nazwisko -
nr seryjny dowodu osobistego -
organ wydający dowód osobisty -
imiona rodziców -

Dane te będą niezbędne do pisma informacyjnego dla KMP Szczecin. Policja otrzyma informacje o kwestujących woloairsoftowcach.

Umieszczam też dodatkowe zasady dla woloaisoftowców, które zobowiązują się przestrzegać.
link - https://drive.google.com/file/d/0B-h5V2q2RxplLXJ6NC1zd2s4YlU/view?pref=2&pli=1

Czekaj, masz błąd, pewnie chodzi ci o 30 grudnia 2015 a nie stycznia
Poszło PW jeszcze.

Wiadomość na pw poszła do Ryca.

Jak to, grupa AT ma być bez kominiarek? :astonished: