Strzelanka wieczorna

Co sądzicie o strzelankach nocnych czy wieczornych ?? :slight_smile:

Ja sądzę, że nic nie widać, a latarki nikt nie odpali żeby nie zdradzić swojej pozycji :laughing:

Zombie night :smiley: Czekam :smiling_imp:

Kolego czasami robimy nocne strzelanki. Zazwyczaj w klimacie zoombi. Będzie jak się zrobi trochę Cieplej.

Sam osobiście pisze scenariusz nocny :slight_smile: będzie ciepło będą nocki :slight_smile:

Jak Spoon pisze scenariusz nocny - będzie trzeba uważać na tyły :laughing:

trzeba będzie uważać na wszystko :wink:

Akurat agresywne używanie światła jest bardzo fajne, ale trzeba umieć to robić:D Mam nokto to jestem za :3

A mnie interesuje jak sobie fotografowie radzili dotychczas na strzelankach nocnych? Czy ktoś się w ogóle odważył? Musiałby w takim razie czymś świecić a to wiadomo - zdradza pozycje.

Fotografowie do momentu kiedy jeszcze jest w miarę widno chyba że tak jak przykład w poście 1 przez noktowizje czy coś

Kiedy słońce znika za horyzontem, pora zmienić aparat na karabin :sunglasses:

Jak dla mnie gra ma sens jedynie do zachodu słońca no chyba że wszyscy kupimy sobie nokto:P Jeśli nie to po zachodzie można zrobić ognisko i napić się czegoś dobrego :slight_smile:

ZOMBIE!!! Najbardziej prawilna zabawa na noc :sunglasses:
I jak Rafi pisze, ognisko do tego i mamy swietnie spędzoną noc :slight_smile:

Ja tam pamiętam jak kiedyś była nocna strzelanka to każdy musiał mieć latarkę którą musiał włączyć jak zaczynał strzelać. Nie zapominajmy też że jak będzie śnieg to w nocy i tak dużo widać.

To byliśmy chyba na tej samej strzelance:) taki system zdawał egzamin. Zawsze strzelanke nocna mozna zrobic w cqb to juz w ogole bd dobrze:)

Wymagało by to pomalowania wszystkich dziur farba fluo dla zwiekszenia bezpieczeństwa(krawedzie dziur)

Na Dobrej dało by się ogarnąć nocną strzelankę. Niebezpieczne miejsca oznaczyc ligstickami. Może to nie głupi pomysł.
Lub na Dobrej na terenie zielonym w okolicach Bunkra. Pomyślimy po Bornym.