czy mogę chodzić mając ledwie 13 lat?

kolega twierdzi że był z kuzynem gdzieś rok temu na strzelance. Pytałem się jego kuzyna i on też mówi że był. Ma tyle samo lat co ja i stąd się wywodzi pytanie czy mogę chodzić mając ledwie 13 lat.

Wszystko jest w regulaminie. Do 15 lat opiekun prawny musi cały czas być na miejscu. Bez niego nie możesz brać udziału w grze.

A nie mogę mieć jakiejś zgody rodzica, bo sam w sobie ogarniam wiele spraw.

Możesz - jak będziesz miał 15 lat.

A nie mogę pogadać jakoś z organizatorem, bo bardzo chcę chodzić na ASG, nazbierałem sobie 1000 zł na sprzęt i to jest moje marzenie

Nie.

Zasady są jasne: od 15 roku życia za pozwoleniem rodzica / opiekuna prawnego.
Poniżej 15 lat - w obecności rodzica / opiekuna prawnego.

Co i tak, wierz mi, jest dużym krokiem w stronę małoletnich, bo kiedy ja zaczynałem, to było “16+ za zgodą rodzica”, a młodsi w ogóle wstępu nie mieli.
A i dziś są gry, na które ich organizatorzy nie wpuszczą nikogo, kto osiemnastu lat nie ukończył.

Ehh

:stuck_out_tongue:

A łapówka?

To chyba cukierkami w wieku 13 lat

usuncie to, nie ten dzial xD

@Hoshi: tak jak wspomniał kolega Errhile regulamin mówi jasno o granicach wiekowych i w jakich okolicznościach możesz brać czynny udział w strzelankach. Proszę zapoznaj się z nim i stosuj to prostych zasad panujących na forum. Na chwilę obecną zamykam temat wszystko co miało być powiedziane zostało już powiedziane i nie ma sensu dalej drążyć tematu.