colt glock czy inne czary co na Boczniaka ? Help

Witam
Poszukuje broni bocznej z systemem blow back i plynnie działającym spustem (mam kwc 24/7 i uważam ze tragedia )
Obecnie używam 1911 od tm jest cudny spust reaguje blyskawicznie i dziala mega plynnie można poleciec jak z auto :slight_smile:
ale niestety GG mnie irytuje o tej porze roku caly napelniony wystrzeli max 15 kulek ( ale za to pieknie lataja ) szukam alternatywy bardziej ekonomicznej ale również trwałej i niezadownej ( 144a swoje kosztuje i nie jest ekonomiczny )

Nie mam wiekszych upodobań co do kształtu, Colt rewelacja bo bardzo fajnie leży i jest celny ale berki czy glocki tez są okej byle nie jakieś mini wersje

osobiscie napotkałem ten model
Pistolet ASG GBB Cybergun Colt 1911 Metal (180512) - 5835584999 - oficjalne archiwum Allegro Colta na co2 moc odpowiednia zasieg też ale nie mialem do czynienia z ta firma

Moje pytanie zakladając budżet w granicach 500 zł co byście uznali za ikone w tym przedziale cenowym gdzie liczy sie celność , niezawodność , blowback , co2 ( chyba ze to tylko Tm tyle GG Wpier*** ) i mag powyżej 15 kulek :mrgreen:

Jeśli podobają Ci się 1911 to poszukaj sobie wersji Hi Capa np: AW Custom "Ace Competitor" Hi-CAPA Gas Blowback Airsoft Pistol (Package: Black / Green Gas / Gun Only), Airsoft Guns, Gas Airsoft Pistols - Evike.com Airsoft Superstore (tylko dla przykładu). Konstrukcja oparta na 1911, ale zmodfikowana. Pasuje do kabur z 1911, ale ma inne magi. Wersje na co2 też znajdziesz … :wink: Mam Hi cape, ale na GG i zgubiłem maga, więc nawet nie mam jak zaprezentować działania :wink:

Masz wersje na GG ? Powiedz mi ile faktycznie kulek o tej porze on wypluje na pelnym magu ?

Tego Ci nie powiem, bo nie mam maga :wink: Ale ile by nie wypluła to strzelanie z niej ma niewielki sens, bo ich energia będzie tak niska, ze Twój cel pewnie ich nawet nie odczuje :wink:

=p czy ja wiem … zależy od dystansu , tego swojego 24/7 testowałem przez bluze z 15 metrów tak samo tm i się nie do końca zgodzę . Preferuje latac z snajperką wiec boczniak jest tu ważny =p przegladałem te colty po 30 pestek w magu i możliwość montowania na szynie ale prawie same gg , w sumie jednak padło na colta musialem dziś się zdecydować zobaczymy jak przyjdzie akurat przy colcie nic mi dodatkowo nie potrzebne bo banalnie się nim celuje