Kończę z ASG :( - 1 Kwietnia

Witam,

Z przykrością informuję, że na czas nieokreślony muszę odstawić ASG na bok :frowning:
Nie wiem czy traktować to jako pożegnanie, bo pewnie za jakiś czas wrócę (ale też nie wiem na 100% czy i kiedy) no i będę się widział z niektórymi z Was czasami :slight_smile:
Przyczyną jest głównie brak czasu, są po prostu rzeczy ważne i ważniejsze - nie będę się tu o tym rozpisywać…
Dziękuję wszystkim za wspólne strzelanki i niezapomniane chwile; mam nadzieję, że forum stanie się jeszcze bardziej aktywne i rozbudowane, a strzelanki będą coraz lepsze, a co najważniejsze zgodnie z zasadami fair-play!
Dzięki wszystkim i wszystkiego dobrego, samych fragów i szafy szpeju! Nawet tym, których jeszcze nie zdążyłem poznać.





PS. Oddam dużo sprzętu!

Mam nadzieje że wrócisz ;(. Pamiętaj że jesteś wizytówką Szczecińskiego Airsoftu :slight_smile:

Byłeś mi bardzo ważnym Sahimem. Oczekuję twego powrotu. Dzięki za wszystkie strzelanki i pobyt w teamie.

Szkoda, ale powodzenia!

Fajnie się z tobą grało :slight_smile:

No cóż - nawet legendy czasami kończą…

:laughing:

Herod na znak żałoby po twym odejściu założyłem dzisiaj czarną koszulkę i otworzyłem 1926 Macallan Fine And Rare …twoje zdrowie, trochę kompozytu i potu razem wywaliliśmy WFS :wink: jest co wspominac

KAFI bój się boga, spójrz na kalendarz :smiley:

No ładnie się załatwiłem ale i tak twoje zdrowie ah ah haha hah ah :wink: pozdrawiam :laughing:

No, jeden potwierdzony :slight_smile:

Herod, jak twoja mina jak zobaczyłeś ten temat ?

Sam chciałem taki napisać a wy mnie bezczelnie ubiegliście :smiley:

Epic :slight_smile:

To na fanpage gopro herod trzeba było xd

Szkoda :frowning: , zawsze lubiłem oglądać nagrywane przez Ciebie strzelanki i nie tylko.

Ja pierdolę…