Dzisiaj jest 21 listopada 2018, 8:42

Aliexpress

Jeśli natknęliście się na sprzęt asg w dobrej cenie lub znaleźliście białego kruka, przedstaw link innym może kogoś się nim zainteresuje.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

Slinegr

Aliexpress

Post15 sierpnia 2014, 17:11

Siemanko, link nie jest związany z aledrogo, ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić;)
Kupowałem już trochę rzeczy ze strony aliexpress.com (telefon, mp3, słuchawki, patyczki do ekranu) i nigdy się jeszcze nie zawiodłem. Ciekawi mnie, czy rękawice są serio firmy Mechanix, bo cena jest godna uwagi ;)
Jeśli ktoś chce kupować, to nie kupujcie od najtańszej osoby ;d Lepiej znaleźć za 1$ drożej a mieć pewność, że towar będzie zgodny z opisem. Przesyłka jest za free tylko czeka się na nią od 15 do ... no własnie :D cholera wie ile będzie szła dni :D
http://www.aliexpress.com/wholesale?Sea ... 0815070245
Obrazek
Awatar użytkownika

Aydyn

Re: Aliexpress

Post15 sierpnia 2014, 20:01

Mechanixy są szyte w Wietnamie, więc możliwe jest że na Aliexpress znajdziesz oryginały, ale na pewno nie za 7 dolców z wysyłką do Polski xD
British Regiment of Szczecin (B.R.o.S.)
Awatar użytkownika

Piorun975

Re: Aliexpress

Post15 sierpnia 2014, 20:48

Akurat ten model jest taki tani. Ja za swoje m-pacty zapłaciłem 45 zł (w polsce: 130 zł)
Obrazek
Obrazek

meble radomsko cena, meble radomsko opinie, meble radomsko producent, meble kuchenne radomsko ceny

Wróć do Ciekawe aukcje allegro