Trening z zakresu taktyki zielonej

CFR Team organizuje trening z zakresu zielonej taktyki. Działania przenosimy w nowy teren aby realizować poruszanie się w terenie zagrożonym działaniami przeciwnika. Poszukujemy chętne osoby lub team do wzięcia udziału we wspólnych manewrach. Każdy ponosi odpowiedzialność sam za siebie, więc wiek powyżej 18. Chętni powinni być zdeterminowani, zacięci i przygotowani na trudne warunki.

Chęć udziału proszę o deklarowanie w postaci zapisu w wydarzeniu oraz dodatkowo kontakt przez wiadomość. Szukamy maksymalnie 10 osób. Osoby które ostatecznie zweryfikujemy dostaną odpowiedź z godziną i miejscem spotkania.

START: 25.05.2018 okolice Chociwla - spokojnie będzie można przyjechać pociągiem
Przewidywana godzina: 20.00
KONIEC: 27.05.2018
Przewidywana godzina: 14.00

LINK DO ALBÓW GRUPY
https://www.facebook.com/pg/combatforestrats/photos/?tab=albums
Wydarzenie na FB

kontakt: mieciu223@wp.pl
FB: Piotr Mieciu
GG: 6754177 (uzywam cały czas :stuck_out_tongue_winking_eye: )

WOW. Super inicjatywa.
Straszny pech, że w ostatniej chwili info i ponadto conajmniej dwie duże ekipy ze środowiska mają akurat zaplanowane własne duże przedsięwzięcia w tym samym czasie :frowning:
Jeśli będziecie planować kolejne akcje, to bardzo proszę z większym wyprzedzeniem.
Osobiście jestem potencjalnie chętny na wszystko, co będzie pasowało do mojego kalendarza.

Pozdr.

Siemka,

Szkoda,że tak późno dajecie znać,chętnie byśmy się wybrali,ale tak 2 dni przed to dupa trochę.

Na przyszłość daj wcześniej znać :slight_smile:

P.S

Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoim teamie?

O, siema Mieciu :smiley:

Późno, ponieważ dostałem informacje od kumpla dopiero teraz żeby tutaj wrzucić, bo najprędzej kogoś tu znajdę do takich akcji. Wcześniej nie wchodziłem na wasze forum :wink:

Ekipa ściśle ukierunkowana na survival i zieloną taktykę, z racji terenu jaki mamy w koło.
Wyjścia i treningi w głównej mierze składają się z dalekiego marszu na azymut. Informacje gdzie mamy dotrzeć podawane w różnoraki sposób, czasami na bieżąco). Zadania do wykonania po dotarciu na miejsce: obserwacja, sporządzenie map terenu - pełne rozpoznanie itd.
Wszystko realizowane o każdej porze roku przy każdej pogodzie. Noclegi w lesie pod chmurką.

Skąd wiedza?
Mamy kumpli z JWK, a właściwie jeszcze ze starego 1 PSK w ekipie.

Oprócz tego robimy wypady w góry na narty strzelania z ostrej itd :wink:
Albumy z wypadów które robliśmy (nie mamy ze wszystkich)
https://www.facebook.com/pg/combatforestrats/photos/?tab=albums

No siema Ajgor ! :smiley:

PW :slight_smile: