07-08.04.2018 Trening z taktyki zielonej

Hej,

W imieniu grupy t.Ch chciałbym Was zaprosić na organizowany przez nas trening z taktyki zielonej. Zaproszenie kierujemy głównie do pojedynczych/niezrzeszonych graczy chcących zaznajomić się z elementami leśnej taktyki.

Jako,że nie jestem w stanie przypilnować wszystkich podczas treningu,to niestety jestem zmuszony wprowadzić limit graczy wynoszący 6 osób (wiek+18 lat)


Szczegóły spotkania.

Start: 07.04.2018 godz 10.00 Parking na Mostach

10.00-15.00 część teoretyczna w której zakres wchodzić będzie m.in:

-znaki niewerbalne+ćwiczenie sprawdzające ich rozumienie i przekazanie.
-przemarsz z ćwiczeniem szyków,bramek,obrony okrężnej
-reakcja na kontakty przód/tył/flanka
-praca w sekcjach i dwójkach/trójkach

15.00-15.45 przerwa

15.45-22.00

Ćwiczenia praktyczne sprawdzające nabyte umiejętności.

Po 22 planujemy nocleg(ognisko,kiełbaski,alko,nagie zdjęcia Heroda itd)w lesie o ile będą chętni i dopiszę pogoda. Jeśli nie to po prostu dajemy sobie buzi na do widzenia i zwijamy się do domu.

W razie wątpliwości proszę pytać.

Niezbędny ekwipunek na spotkanie:

-woda
-jedzenie
-chęci!

-sprawna replika z bateriami i kulkami
-okulary
-odpowiednie buty i ubiór
-jakiś plecak do przenoszenia ekwipunku
-telefon(na wszelki wypadek)

P.S. Jeśli są jakieś grupy(klany :mrgreen: ) chcące poćwiczyć swoje procedury czy po prostą się zgrać ekipą i potrzebują kogoś “do bicia” to jesteśmy otwarci na propozycję wspólnych spotkań-szczegóły jak by to miało wyglądać są do dogadania(czy to będą warsztaty,czy mini scenariusze czy cokolwiek innego)

Zainteresowany

Na chuj Wam nagie zdjęcia Heroda, jak możecie mieć po prostu nagiego Heroda? :slight_smile:

Chętnie przyłączyłbym się do treningu, jednak nie w charakterze szkolonego (nie chcecie wiedzieć czym bym wydawał znaki niewerbalne) a raczej pomocnika. Jeżeli zbierze się jakaś grupa - a znam takich jednych zaprzyjaźnionych Wyspiarzy :slight_smile: - chcąca jakoś pomóc w sprawdzeniu nowo nabytych w trakcie treningu umiejętności, to chętnie się przyłączę (np. poprzez urządzenie zasadzek na “kursantów”, by mogli przećwiczyć zrywanie z nami kontaktu). Oczywiście wszystko za pozwoleniem i według instrukcji organizatora. Co do bytowania - uczyniłbym z tego integralną część kursu bo to znakomity pomysł, nawet gdy pogoda będzie nie całkiem wiosenna.

No i jak zwykle - plus za inicjatywę dla grupy. Zainteresowanym polecam.

Co do nagości i formy OPFORu- moim zdaniem jest to za “gruby” materiał jak na początek :stuck_out_tongue:

Spotkanie jest stricte dla osób które chciałyby zobaczyć jak wygląda “zielona” w teorii i w praktyce, aby mogli sami ocenić czy warto dalej zgłębiać temat,czy jednak nie ma na to miejsca w ich wizji airsoftu.


Jest też pomysł aby zorganizować coś w rodzaju campu,ale to może,kiedyś.

Ja się na to piszę! :slight_smile:

Skoro masz chorom curke to pewnie byś dawał znaki renkom :laughing:

Polecam Szczepana i jego szkolenia :slight_smile: To ja przyjdę na samo ognisko :stuck_out_tongue:

  1. JZP
  2. Golem
  1. JZP
  2. Golem
  3. KM
  4. Stwór

Dodałem parę dodatkowych informacji w pierwszym poście(wiek i niezbędny ekwipunek).

Prosiłbym co jakiś czas spojrzeć na pierwszy post-możliwe,że będzie kilkukrotnie edytowany.

Szczepan, zaznaczaj kolorem co dostałeś :wink:

07.04 zachód słońca będzie o 19.44 więc liźniemy też trochę wieczornego/nocnego airosftu. Pamiętajcie o zabraniu latarek- i te na replikę i czołówki. Przydadzą się :slight_smile:

  1. JZP
  2. Golem
  3. KM
  4. Stwór
  5. Ajgor :smiley:
  1. JZP
  2. Golem
  3. Ajgor :smiley:

Wybaczcie, ale zwalniam miejsca. Wypadła mi delegacja.

Ja też niestety odpadam :frowning: Czy istnieje szansa przełożenia tego eventu na inny weekend?

Niestety nie. Kolejny otwarty dla innych trening moze na jesieni bedzie :slight_smile:

Bedzie, zimno, padać, bez znaczenia, trzeba sprawdzić czy BW daje rade w zimę : D

Bardzo bym chciał się z wami spotkać Ale 7 muszę być na uczelni.

Szkoda,ze niemal wszyscy zrezygnowali. Nie mniej trening odbędzie sie mimo wszystko,wiec jesli ktos zdedycuje sie na ostatnio chwile to zapraszam :slight_smile:

Pogoda się zapowiada wypasiona, strzelanka następnego dnia będzie najprawdopodobniej na Mostach.
W nocy będzie możliwość podziwiania żywej natury (tzn co Herod robi Ajgorowi, lub odwrotnie).