Szkolenie i strzelanie z byłym specjalsem

Panowie i Panie, temat zakladam, poniewaz szykuje sie szkolenie z taktyki zielonej oraz strzelanie z broni palnej na terenie strzelnicy w kobylance oraz na pasie taktycznym w stargardzie ( prawdopodobnie). Szkolenie poprowadzi Pan Jan Sokalski byly zolnierz, komandos jednostki w dziwnowie. Na poczatku bedzie to taktyka zielona z elementami nauki rzutu toporkiem oraz nozem do celu na odleglosc 3 oraz 5 mietrow. Pan Jan pokaze nam kilka roznych technik operacyjnych a takze przeprowadzi z nami szkolenie zielone. Jest on czlonkiem fundacji 4moza z ktora rowniez ma zamiar jako grupa a takze niebawem stowarzyszenie wspolpracowac. Chcialbym wiedziec ile osob pisalo by sie na takie szkolenie. Szkolenie obejmuje jeden weekend i koszt to cenaamunicji a takze koszt jedzenia na ten czas. Chcialbym wiedziec ile osob jest chetnych wtedy zalatwiam szkolenie.

Wstępnie zainteresowany, ale dużo zależy od terminu.

to samo

Myślę, że jak podasz termin i cenę, to będzie można zebrać listę chętnych.
Narazie piszesz, że będzie coś potencjalnie ciekawego, ale beż żadnych konkretów.
Ciężko jest w ciemno się zadeklarować. Każdy ma przecież jakąś pracę, szkołę, rodzinę, plany, możliwości finansowe, itp…

Mnie zastanawia szkolenie z zielonej i rzucanie nożem XD

Panowie, to jest jak by ankieta, musze wiedziec kto chcial by przyjsc na takie szkolenie, nie chce aby kto kolwiek sie deklarowal teraz w tej chwili, chce zbadac tylko jakie bedzie zainteresowanie a pozniej ustalimy termin i dostosujemy szkolenie pod nas , wszystkich tych chetnych , ktorzy sa zainteresowani. Dlatego chcialbym abyscie sie wypowiedzieli czy ktos chce wziac udzial w takim szkoleniu.

Paulos powiem Ci jak ja to widzę.
Piszesz szkolenie z zielonej do tego broń palna.
Jeśli o mnie chodzi to razem tego nie ma co robić.
Jeśli mają to być podstawy z zielonej to wielu odpuści temat ponieważ już wielokrotnie to przerabialiśmy.
Jeśli obsługa broni palnej to pewnie będą chętni, ale jedno z drugim hmm.
Trochę mało konkretów.
Generalnie ja jestem zainteresowany.

Wstępnie zainteresowany, ale dużo zależy od terminu.

jesli chodzi o konkrety, to caly scenariusz przewiduje po prostu milo spedzony czas na szkoleniu u bylego specjalsa Jednostki z Dziwnowa. Tak jak pisalem wczesniej, nie moge podac wiecej szczegolow , poniewaz na ta chwile to tylko ankieta ile osob bylo by zainteresowanych takim szkoleniem. Szkolenie odbedzie sie nie tylko z taktyki zielonej, ale rowniez z rzutu toporkiem oraz strzelanie z prpfesjonalnego luku bloczkowego. Przefstawione zostana takze rozne techniki surwiwalowe a na koniec szkolenie strzeleckie z broni palnej. Wiecej szczegolow podam dopiero jak bede juz wiedzial jakie kest zainteresowanie takim tematem a na ta chwile jest kiepsko.

Też jestem chętny na coś takiego ale sporo zależy od terminu własnie.