Trening CQB by SIERRA CLAN

Witam wszystkich!
Bardzo mi milo poinformować o pierwszym spotkaniu integracyjnym grupy SIERRA CLAN!!!

Na spotkanie oraz trening zapraszamy wszystkich graczy oraz te osoby , które chciały by zasilić szeregi grupy SIERRA!!! Spotkanie odbędzie sie w niedziele 20 listopada o godzinie 10:00 na budynkach CQB Dobra Szczecińska. Zbiórka standardowo na parkingu przed budynkami.

Spotkanie ma na celu lepsze poznanie sie grupy w działaniach taktycznych, przedstawienie planu oraz programu grupy, która z każdym miesiącem rozwija sie coraz bardziej!!!
Zapraszamy wszystkich graczy, nie tylko rekrutów, ale tych , którzy chcieli by sie czegoś nauczyć.
Spotkanie planuje przeprowadzić na początek od poznania sie i przedstawienia krótko programu grupy oraz zapoznanie wszystkich członków. Następnie przejdziemy do treningu na budynku oraz przeprowadzimy luźną rozmowę po zakończeniu działań. Na kolejnym spotkaniu, treningu, zostanie wyświetlony materiał z tego spotkania w formie instruktarzu oraz zostaną omówione poszczególne błędy na podstawie nagrań z kamer. Przeanalizujemy błędy poszczególnych graczy, zwrócimy uwagę na postawę oraz prowadzanie ognia pojedynczych graczy, a na koniec planuje ognisko w strefie zielonej. Tu jeśli macie ochotę proszę przynieść swój prowiant i KIEŁBACHĘ :stuck_out_tongue: mam nadzieje, ze spotkanie przebiegnie w milej atmosferze i wyniesiecie co nie co z treningu.

Zapraszam jeszcze raz wszystkich tych , którzy chcą się czegoś nauczyć!!!

Post został dodany w porozumieniu z administracja Taktycznego Szczecina.

Czy spotkanie 20.11 ma charakter stricte treningu bez siana kompozytu, czy będzie też cześć “strzelankowa” ?

Trening będzie z elementami rozgrywki na końcu wprowadzimy epizod, gdzie będzie można postrzelac, polegało będzie to na zasadzie wykonania określonego zadania i wykorzystania wiedzy z treningu

trening naprawdę dobrze zorganizowany, duży plus dla Paulusa za to i oby więcej tych treningów ! :smiley:

Osoba która zostawiła okulary niech zgłosi się do Heroda :slight_smile:

Dziękuje wszystkim za przybycie i mam nadzieje, ze frekwencja na kolejnym treningu będzie dużo wyższa . W sumie bylo około 15 osob wiec nie było zle. Trening wypadł dobrze , ale widać duże braki w działaniu pojedynczych graczy. Po to jest trening aby wypracowywać poszczególne zachowania pojedynczego gracza tak aby później podczas działań wykorzystać nabyta wiedze. Dziękuje serdecznie wszystkim za przybycie i mam nadzieje, ze wynieśliście cos z mojego treningu :stuck_out_tongue: Jeszcze raz wielkie dzięki i zapraszam naprawdę na następny trening bo warto, a materiału do przerobienia jeszcze zostało sporo. Dziki za dzisiejszy trening :stuck_out_tongue:

Miałem napisać parę słów wczoraj ale zmęczenie wzięło górę i zwyczajnie zapomniałem. A warto napisać parę słów, bo jest o czym.

Dziękuję serdecznie Paulusowi za zorganizowanie tego przedsięwzięcia oraz za czas włożony w jego przygotowanie i poprowadzenie. Nie twierdzę, że inne treningi cqb organizowane na forum nie są warte uwagi, jednak wczorajszy był dla mnie szczególnie cenny. Nie został bowiem poprowadzony przez graczy po szkoleniach, lecz przez instruktora z doświadczeniem wojskowym. Dużym plusem dla mnie było to, że cały trening został niejako “podany” uczestnikom na talerzu. Nie było zbędnej paplaniny, dziecinady ani też stania w miejscu. Zamiast tego przećwiczyliśmy konkretną partię materiału powtarzając ją w ćwiczeniach aż do momentu, gdy można było mówić o jako takim zgraniu grupy. Nie jestem specjalistą ale tak właśnie według mnie powinno się to robić.

Postaram się być na następnym spotkaniu bo poziom wart jest uczestnictwa. Widzę, że na forum CQB ma wielkie oczy, dlatego szczerze polecam wszystkim, którzy chcieliby się podszkolić bądź też rozwinąć dotychczas posiadane umiejętności, choćby tylko po to, by spojrzeć na zagadnienie z innej perspektywy.

Serdecznie dziękuje Ci kolego za mile słowa, mam nadzieje, ze będziesz sie pojawiał na kolejnych treningach :stuck_out_tongue:
Poniżej kilka zdjęć ze szkolenia :stuck_out_tongue: a filmik ukarze sie niebawem :stuck_out_tongue:

https://drive.google.com/drive/folders/0B8QTNhdgug8POE04dXF5OC1IdG8?usp=sharing