Trening CQB 21.03.2015

?

  • Będę na 100%
  • Mam nadzieje być
  • Nie będę
0 głosujących

Witam.
Serdecznie zapraszam wszystkich chcących wziąć udział w treningu CQB 21.03 na wiskordzie.

Trening będzie oparty o moje doświadczanie w CQB, nie jest ono wielkie aczkolwiek intensywne.

Podczas treningu postaram się przekazać wam moją wiedzę na temat walk w budynkach, postaram się również pokazać wam parę sztuczek które pomagają mi lepiej poruszać się i zbierać większe żniwo:)

-Techniki strzałów z różnych pozycji
-Poruszanie się w szyku
-Agresywne poruszanie się między pomieszczeniami
-Spostrzegawczość
to tylko niektóre rzeczy które przedstawie tego dnia

Nie nie mam szkoleń militarnych, doświadczenia w służbach specjalnych a królowa angielska nie wysyła mnie na tajne misje. Jednym słowem jestem nikim :stuck_out_tongue_winking_eye:
Mój trening będzie oparty tylko i wyłącznie o airsoft więc jeżeli szukasz realistycznych postaw i wzorowego marszu wojskowego to wiedz że osobiście mam to w dupie :smiley: Na moim treningu nauczyć się można jak GRAĆ W ASG, a nie jak być komandosem.

Trening odbędzie się 21.03.2015 (sobota) godz. 10;00 START (nie czekam na nikogo) miejsce Wiskord.
Trening jest DARMOWY (jak ci się spodoba to postawisz browara :wink:)

Proszę o udział w ankiecie osób zdecydowanych i pewnych obecności.
Ankieta z możliwością zmiany głosu (do 14.03.2015)
na celu ma to przygotowanie odpowiedniej liczby przedmiotów nam potrzebnych.
Wszelkie pytania na pw. bądź nr.tel 505647712

Serdecznie zapraszam :slight_smile:

No, Panowie jeszcze tydzień. :slight_smile: proszę o potwierdzenie niezdecydowanych i zapraszam pazostalych. :slight_smile: pamiętajcie ze ankieta ma opcję zmiany głosu :slight_smile:

Jadę do warszawy więc nie będę.

Sąsiad … na chwilę obecną zaznaczyłbym, że może będę … ale za kilka dni jak się uda, to oczywiście zaznaczę, że będę … ASGowe CQB z naciskiem na ASG jak najchętniej podszlifuję … więc na razie nie głosuję … jak załatwię wolny czas to potwierdzę :smiling_imp:

U nas jest te szkolenie wpisane jako normalny trening, więc będzie naszych gdzieś 6/7 osób :slight_smile:

Niestety mnie nie będzie, po prostu nie zdążę 10 dopiero do Szczecina wrócę.

Wezmie ktos moze chrono?

Nas będzie jednak trochę mniej :slight_smile:

Jestem bardzo zdziwiony że tak mało ludzi z wtf pojawi się na tym treningu. ehh widzę że dalej nie będzie się z kim strzelać w szczecinie :frowning:

Mamy swój trening jutro :wink: Podszkol się trochę i będziemy mieć o czym rozmawiać :smiley:

Ok przepraszam obiecuję że się podszkolę

Powiem szczerze, że jestem ogromnie rozczarowany frekwencją na treningu. Zwłaszcza dla wszystkich fanów Wiskordu, lubujących się w staniu pod ścianą. Bardzo przykry jest fakt że takie akcje są po prostu olewane, bo inaczej nazwać tego się nie da.

Sam trening bardzo interesujący, myślę że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przeprowadzony w bardzo miłej i luźnej atmosferze.

Od siebie chciałem podziękować Adamowi za organizację oraz wszystkim którzy jednak znaleźli czas żeby przyjść i czegoś się nauczyć.

Zgadzam się z Tomkiem szkoda że takie inicjatywy są olewane, ale cóż kto chce ten korzysta.

Nie wiem o co Wam chodzi, po prostu chłopaki są tak dobrzy w “staniu pod ścianą” na Wiskordzie że nie potrzebują szkoleń :slight_smile:

A szkoda bo było też pokazane jak używać Piranii jako tarczy :smiley:

To coś od siebie dodam:

Pomimo niskiej frekwencji, ja jestem zadowolony z tego treningu - wszystko odbywało się bez spin, bardziej doświadczeni tłumaczyli mniej doświadczonym co i jak. Podziękowania największe dla Adama i Toobiego - Panowie, pięknie przeprowadzony trening. Podziękowania również dla Mivaka, Koszyka, Huberta i Bulleta za to, że wzorowo się z Wami pracowało.

Cyjan - a potem wszyscy narzekają, że na Wiskordzie w co drugim pokoju to camper. Nie dziwota, skoro każdy myśli, że w CQB jest zajebisty, olewa takie szkolenia, a potem siedzi w jednym pokoju i zdziwiony że dostał, bo “zaje*****e się schowałem”. Ehh…

Dziękuje przybyłym za wspaniałą współprace. Mam nadzieje że chociaż część tego co starałem się wam przekazać wam się przyda w naszych rozgrywkach :slight_smile: mam nadzieje że się podobało. w późniejszym terminie powtórzę trening ale jeżeli frekwencja się nie polepszy to będę musiał zrezygnować z tej inicjatywy gdyż będzie się to mijać z założeniem :wink: Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję chłopaki :slight_smile:
Dziękuje toobiemu za pokazanie technik interwencji i elementów samoobrony parę nowych rzeczy się dowiedziałem i na pewno je zapamiętam :slight_smile:
Myślę że w przyszłości postaram się “wynająć” toobiego do szkolenia z samoobrony :wink: naprawdę chłopaku ogarniasz temat :stuck_out_tongue: jeżeli będą chętni i na takie szkolenie dołożę wszelkich starań by się odbyło.

Co do samoobrony, to mnie zmroziło, jak okazało się, że wszystko co umiałem idzie się walić, jak koleś na mnie wjedzie tak jak Adam - jak w masło - i dźga jak powalony. Do wszystkich co nie byli - żałujcie :smiley:

Mam nadzieję, że będzie coś w rodzaju powtórki, niestety nie wszyscy mogli być, sądząc po opiniach było wesoło :smiley:

Serwus ludziska

Spoon’a swojego czasu pytałem na prv o to czy miałby chęć zrobić jeszcze raz trening CQB … Teraz pytanie do was kto chętny?

  1. Sebastiann