Ankieta

Myślę że ankieta mogła by pozwalać zmienić opcję z wybranej miejscówki na “Nie będzie mnie”. Zmniejszy to chaos w głosowaniu i pomyłkach. Oczywiście opcja 1 razowa.

Dla mnie to nie ma sensu po prostu ludzie muszą zacząć myśleć. Rozumiem że coś komuś wypadnie ale np. wczorajsza sytuacja gdzie jedna osoba głosuję tuż po otwarciu ankiety a chwile później pisze że jej nie będzie to coś tu jest nie tak. A z tego co mi sie wydaje taka jednostronna zmiana głosu na “Nie będzie mnie” jest niemożliwa. Według mnie podobny system umożliwiałoby zmianę głosu ale na cokolwiek, a wtedy będzie już prawdziwy chaos.

Jak wyżej, istnieje opcja żeby umożliwić zmianę głosu na dowolny - ale wprowadzenie tego mija się z celem :wink:
Najprostszym rozwiązaniem jest właśnie wstrzymanie się od głosu do piątku czy nawet soboty, jeśli nie jest się do końca pewnym czy akurat w niedziele będzie się miało czas na strzelanie :slight_smile: Nikt nie każe od razu nikomu głosować, a jeżeli wyjątkowo komuś coś wypadnie i dowie się o tym w ostatniej chwili, po prostu pisze w komentarzu, że go nie będzie i po sprawie

Przyjdzie Herod, wlepi bany i nauczą się jak głosować :wink:

A ja jestem za bardziej fizycznym rozwiązaniem. Dodatkowo oprócz bana powinny być pompki na najbliższym spotkaniu dla danej osoby.

Skoro dostanie bana, to chyba nie przyjdzie, no nie? :smiley:

O ile się nie mylę to podczas nieprawidłowego głosowania jest ban na następne głosowanie. Ale jeśli się mylę to proszę aby admin “sprostował” mój tok myślenia i znajomość regulaminu.

W całej sprawie nie chodzi o wlepianie ludziom banów na lewo i prawo. Sprawę rozstrzyga dobra lub zła wola użytkownika forum. Ankieta jest od tego, by głosować. Jeżeli ktoś się pospieszył a następnie okazało się, że nie może się pojawić, to trudno, bywa, jednak niech następnym razem da sobie na wstrzymanie i poczeka aż będzie miał pewność. Jeżeli jednak ktoś zrobi sobie z tego stałą praktykę albo sposób na unikanie miejscówek, na które nie chce mu się jechać (“bo daleko, bo nie lubię, bo nóżki bolą”) to podejmiemy odpowiednie kroki.

Skoro każdy ma czekać do ostatniej chwili bo może mu się raz na jakiś czas przydarzyć nieoczekiwana sprawa w niedzielę, to może trzeba wystawiać ankietę na jeden dzień przed końcem. Co do bana to nie wyobrażam sobie że na każdej strzelance będziemy robić listę obecności po czym ktoś będzie siedział przed kompem i sprawdzał kto by a kto nie.
Jedyne co możemy to prosić o rozwagę. Według mnie i tak ludzie są na tyle ogarnięci że piszą informację że ich nie będzie.

W sumie to co to za roznica gdzie sie strzelamy, skoro miejscowki i tak sie bardzo czesto powtarzaja? Taka dosc duza sprawa z frewrencja byla na Warszewie gdzie glosowalo prawie 50 osob, a bylo z 20, z ktorych z 5 nie glosowalo wcale, a strzelanka wyszla spoko. To juz nie te czasy, gdzie ludzi zabraknie;) po co kminic nad problemem, ktorego nie ma?

Ktos uzyl jakis czas temu argumentu, ze jakis zawodnik sie postara i przygotuje strzelanke na 50 osob, a bedzie 20, raz w roku moze sie zdazyc taka sytuacja;)

Koszyk nie taka sytuacja tylko zajebisty problem przygotuj kiedyś jakiś scenariusz uwzglendniajac osoby to będziesz wiedział o co chodzi bo narazie za przeproszeniem pieprzysz … Ktoś się nameczy poświęci swój wolny czas a ludzie mają to w dupie bo mają takie podejście jak ty … Już nawet mnie to nie wkurza tylko śmieszy … Może jakby się pedejscie niektórych niewdziecznych ludzi zmieniło i mniej olewali by kogoś kto próbuje zorganizować im czas ZA DARMO to takich scenariuszy było by więcej niż raz w roku …

Akurat ostatnio przygotowalem mala rozgrywke, ktora przez to warszewo, o ktorym pisalem przelozylem na kolejna dobra i jakos mega przykro mi nie bylo. Jedyna sytuacja, w ktorej przyznalbym ci racje to jak glosuje z 15 osob na mosty, 10 przyjezdza, ale nie ma z nich prawie nikogo, kto glosowal na mosty, czy jakas inna miejscowke na koncu swiata (Klucz/Kolbaskowo tam dawno temu byly takie akcje).

Btw. Nie mow, ze maja takie podejscie jak ja, bo ja jestem na 80% strzelanek, obojetnie gdzie sa;)

Chociaz juz wiem co masz na mysli i jesli chodzi o ostatni trening to tez w 100% przyznam ci racje, bo to akurat bylo chamstwo.