Przywrócenie Miejscówek

Witam
Chciałbym poruszyć kwestię już znaną,czy można by było przywrócić Prochownię i Mosty.Mogę zrozumieć ,że jest to do przejścia jakieś 3 kilometry od przystanku,ale jeśli biegamy po 4 godziny w lesie,chyba te 3 kilometry nie zrobią większego problemu ? :wink:

Masz racje 3KM w tą czy w tamtą ja jestem jak najbardziej za!

Miejscówki zostaną najprawdopodobniej przywrócone w kolejnej ankiecie na 30 listopada :wink:
Jeżeli jak ostatnio zjawi się tylko kilkanaście osób, a reszta oleje sprawę (Ci co zadeklarowali się, że będą oczywiście) to nie będą one znowu brane pod uwagę, jak dla mnie te miejscówki są bardzo dobre, ale nie jak przychodzi na strzelanke tylko 12 osób :smiley:

Zamiast przybywać miejsc na strzelanie się to jeszcze niektóre nie są uwzględnione w ankiecie.A to wszystko przez lenistwo :stuck_out_tongue:

Wstaje idę 6 km,biegam,strzelam,wracam tez 6 km.Tak wygląda moja droga na Mosty,robię tak od lat,do Prochowni mam ok 5km,Klucza podobnie.Dodam że mieszkam w NAJBLIŻSZEJ OKOLICY,więc przestańcie pieprzyć że 3 km to za daleko

Bo parę osób chce przywrócenia miejscówki, to już mają być brane pod uwagę ? Z tego co pamiętam, to administracja postanowiła wycofania tych miejscówek z ankiety, gdyż była na tych miejscówkach mała frekwencja, lub miały za mało głosów w ankiecie. Pozdro ludzie :wink:

Doszło teraz sporo nowych osób i może chcieli by pobiegać gdzie indziej niż Bastonka-Warszewo-Wiskord,to że tobie nie pasuje ta miejscówka to nie znaczy,że nie ma jej być w ankiecie.

Dobra spokojnie, przywróci się w ankiecie i wtedy w praniu wyjdzie to całe zainteresowanie :slight_smile:

I tak wyjdzie na moje :wink: Niech moc będzie z Wami :sunglasses:

Ja bym do tego przywrócił Klucz. Fajny motyw, że jest łąka otoczona wzgórzami (taki krater jakby). Można tam fajnie walkę o Flagę cisnąć. Przejść się to nie problem :slight_smile:

Soviet, jak Cię ostatnio widziałem to była z Tobą raczej niemoc XD

A co do miejscówek - nie ma problemu, chcecie to dodamy je do głosowania w następnej ankiecie. Podzielam jednak zdanie Wookiego - niech to nie będzie prowizorka, jeżeli jesteście zainteresowani miejscówkami to na nie głosujcie, nowi nie mają tu nic do rzeczy. Mogę się mylić, jednak jeżeli dobrze pamiętam przez ostatni rok na Mosty zagłosowano tylko raz a na Prochownię ani razu (poprawcie mnie jeśli się mylę). Decyzja Administracji uwzględnia tylko istniejącą praktykę. Osobiście nie byłem ani razu ani na Mostach, ani też na Prochowni (jakoś się nie złożyło, zresztą te miejscówki po prostu nie cieszą się wzięciem), jednak chętnie tam zawitam, bo słyszałem o nich wiele dobrego. A co do marszu na miejscówkę - przestańcie jojczyć. Nindża nie może być miętka!

Hangary , Prochownia , Klucz i Mosty , to w sumie jeden bardzo fajny i wielki teren.

Moim zdanie strata czasu, który można lepiej spożytkować na innych miejscówkach. Byłem raz, zawiodła mnie frekwencja mimo iż głosowało sporo osób na forum a przyjechali tylko ci co na tą miejscówke głosowali, reszta się wypiła lub nagle odwołała swój głos. Mogłem tej sierpniowej ciepłej i słonecznej niedzieli pojechać z moją kobietą na plaże i smażyć na słoneczku swoje białe dupsko. Miejscówka została odpowiednio opisana przez nas na forum i została usunięta z głosowania. Ale nie przekonacie się na własnej skórze jak nie pojedziecie a tam 10 osób do podzielenia na dwie drużyny. Kiedyś napisałem post na temat nowych miejscówek by w czasie wakacji poszukać nowych. Nikt nic nie zaproponował każdy się wypiął i patrzy na siebie i czeka na gotowe lub by kręcić nosem. Zaproponowałem lasy wokół Polic-cisza. Ja osobiście się nie wybieram na żadne mosty lub prochownie bo szkoda mi czasu bo wiem jak to sie skończy. To jest tylko moje zdanie.

Piwo dla Pudziana :sunglasses:

Pudzian chciałem sprostować to co napisałeś o nowych miejscach i szukaniu ich administracja praktycznie cały sezon ich szukała to że niepiszemy nie znaczy że nic się nie dzieje mało tego była nawet specjalną grupą ekspedycyjna :slight_smile: chłopaki narobili naprawdę od groma kilometrów są fajne miejsca ale albo jest dużo cywili co daje nam efekt krzekowa albo są naprawdę trudno dostępne co daje nam efekt mostów … co do prochowni i mostów osobiście nie jestem za bo wycofalismy je z jakiegoś powodu ale jeżeli lud chce to lud dostanie zobaczymy co z tego wyjdzie :slight_smile:

Czy lud chce to trudno powiedzieć. Jak na razie widzę 3 osoby zainteresowane przywróceniem. Jeśli o mnie chodzi mam daleko, a tak naprawdę las jak las jest wszędzie dupy nie urywa.

Drugie piwo dla Mivaka :wink:

Jeżeli chodzi o frekwencję,jeśli zagłosuję na jedną z dwóch miejscówek około 15-20 osób to jest sens jechać,tak jak wspomniał pudzian pojechanie tam w 10 osób nie ma sensu.Jeżeli będzie większe zainteresowanie miejscówkami to nie widzę problemu żeby pojechać i się przekonać.