Problem z nickami

Cześć, piszę tutaj, ponieważ występuje pewien problem:
Chodzi o użytkownika HUSKY (profil), a dokładniej o nicki. Jest łudząco podobny, a właściwie taki sam jeżeli chodzi o wymowę. :stuck_out_tongue:

Oczywiście zwracam się z prośbą do tego użytkownika o zmianę nicku, a jeżeli wystąpią problemy to o interwencję administracji :slight_smile:

Dziękuję :slight_smile:

Czekamy na odpowiedź kolegi HUSKY

Pogadam jutro z Arturem to jego człowiek (medyk) :wink:

Wiadomo już co i jak?

Siema. Usatysfakcjonowałoby Cię, jeśli dopiszemy ,naszemu, Huskyemu N.C.M. obok nicka? dokladnie: Husky N.C.M.

Tu chyba nie chodzi bardziej o nick na forum, tylko o rozpoznanie się w trakcie rozgrywki, bo jak do siebie krzyczymy to nickami :wink:

Dokładnie, tak jak napisał Wookie :wink:

Nie zrozumiałeś. Wyjaśnimy na strzelance.

Co ja moge wam poradzic ? Zbieg okolicznosci i tyle … ksywe Husky mam juz od okolo 8 lat i nie widzi mi sie zbytnio zmienianie jej ze wzgledu na to , ze istnieje inny gracz o takiej ksywce :slight_smile:

Wtrącę się trochę;
Niech sprawa zostanie oficjalnie rozstrzygnięta na forum, jeśli nie dojdziecie sami do porozumienia to niech jakiś administrator narzuci swoje rozwiązanie.

Husky - Haski mógł używać tego nicku od 10 lat i co z tego. Jeśli to jest ksywa używana na taktycznym, to liczy się wg mnie to od kiedy ktoś się strzela (zarejestrował na forum w tym wypadku), tym bardziej, że byłeś poproszony o zmianę nicku przez Haskiego od razu na powitaniu na tym forum i nie było żadnego odzewu z Twojej strony.

Może nie zdarzyła się jeszcze sytuacja nieporozumienia na strzelance w wyniku takich samych ksywek, ale może się zdarzyć - tym bardziej, że nikt chyba, by nie chciał żeby ktoś używał tak naprawdę tego samego nicku :wink:

Panowie do ch… Niedytyczy cię post nie pisz offtopow … Po kiego…
Zbędne postu zostały usunięte

Powiem tak - fakt byles pierwszy zarejestrowany na tym forum ok … ale … czy gdybys byl na moim miejscu - i mial kupe czasu taka ksywke i praktycznie nikt do Ciebie inaczej nie mowi ( mowie tu takze o imieniu ) to czy bylbys taki skory do zmiany ksywki ? ;s zreszta z tego co mi wiadomo , ksywki sie nie wybiera a dostaje sie ja :stuck_out_tongue: moze masz jakis inny pomysl ? :slight_smile: bo jak juz wspomnialem ksywy nie widzi mi sie zmieniac na poczet naszych gierek :stuck_out_tongue: to tak jakbys zmienil swoje imie ;(

To też jest moja ksywa i co? Na taktycznym, to ja jestem Haski (chodzi o wymowę). Więc zmień ten nick.
Koledzy w teamie będą Cie nazywać jak chcą, to mnie nie obchodzi :slight_smile: Ale na forum i na strzelankach musisz mieć inny :slight_smile:

Widzę to tak nowemu Huskiemu zmieniamy nicka na forum, natomiast na strzelankach nikomu nie zabronisz a tymbardziej jego kolega by inaczej się do niego zwracali.

Pomysl Mivaka mi sie podoba bardziej :slight_smile: nick na FORUM zmienic - to nie problem :slight_smile:

Jest więcej graczy którzy mają podobne nicki i jakoś problemów z tego powodu nie było. Na strzelance da się was rozróżnić bo macie inny sprzęt.

O to mi chodzi Mivak, zmienić, bo będą go użytkownicy taktycznego kojarzyć pod innym nickiem. Napisałem, że ludzie mogą go nazywać jak chcą. Tylko nie na “HUSKY N.C.M” - zwyczajnie inny nick, bo wtedy jestem spokojny. O to od początku chodziło.

Wczesniej napisales tak o :slight_smile: wiec wcale nie chodzilo Ci o to od poczatku :smiley: nie mam zamiaru zeby ktos na strzelankach wolal inaczej bo Ty sobie tak chcesz … :smiley: Doszlismy do tego - ze zmieniam nick na FORUM a co do strzelanek mam tak jak mam i tyle… wydaje mi sie , ze koniec tematu :imp:

Chodzi o to, że jak ktoś spyta Cię, jaki masz nick na forum - to nie podasz “HASKI/HUSKY”.
Koledzy niech Cię wołają jak chcą, ale na forum to jest moja ksywa, co za tym idzie na strzelankach też. Koledzy z teamu niech Ciebie wołają jak chcą, to mnie nie obchodzi. Rozumiesz?

nie stawiam się po żadnej ze stron, ale chciał bym zwrócić uwagę na to że teraz po tym temacie, już nikt was nie będzie mylił :smiley:
no i tak już się zdarza, że czasem ksywki się powtarzają np.“rudy” ilu rudych ją ma…