Porównanie G36

Witajcie

W tym tygodniu chce kupić G36. Mam dylemat bo nie wiem czym prócz ceny różnią się poniższe repliki. Prosze was o pomoc w przedstawieniu istotnych różnic.

JG0738 V2 - cena około 570 PLN
JG0638 V2 - cena około 520 PLN
JG2338 V2 - cena około 680 PLN

Jedną z nich bym chciał kupić. Czym , poza ceną się różnią. Jaka jest ich jakośc i wykonanie?

Bedę bardzo wdzięczny za szybkie opinie.

Dziękuję

Obudową się różnią, długością lufy i ew jeden (ten 3 najdroższy) ma chyba lunetę czy celownik.

To już zauważyłem. Chodziło mi bardziej o jakość wykonania czy zastosowane elementy.

Replikę już zakupiłem - JG2338 V2. Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór.
Czy te gumki hopup trzeba wymieniać już na początku aby dobrze to strzelało czy dopiero z czasem?

Kolejne pytanie. Swoją przygodę z ASG rozpoczynam z 13 letnim synem. Z którą grupą możemy się razem bawić?

Możesz go zabrać na każde spotkanie organizowane przez nasze forum, jednak musi cały czas znajdować się pod Twoją opieką. Na początku najlepiej podejdź do kogoś z administracji i przedstaw sprawę. Pamiętaj o dobrej ochronie syna - dobre okulary (nie żadne ACM czy inna chińszczyzna) to obowiązek, ale lepiej, aby jeszcze miał: buty za kostkę, maskę/kominiarkę, kask/hełm oraz rękawiczki.