13.04.2014

Gdzie strzelamy ?

  • Warszewo I
  • Warszewo II
  • Wiskord
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Przy okazji tego spotkania sprawdzane będą pozwolenia (wraz z dokumentem potwierdzającym wiek).
Obowiązkowo czerwone szmaty!!!
ROZGRYWKĘ ZACZNIEMY PUNKT 10
W PRZYPADKU GDY KTOŚ NIE BĘDZIE MIAŁ POZWOLENIA CZERWONEJ SZMATY BĄDŹ SPÓŹNI SIĘ NIEZOSTANIE DOPUSZCZONY DO ROZGRYWKI

Proponuję zmienić z “Rozgrywkę zaczniemy punkt 10” na “Rozmowy i dzielenie się na drużyny zaczniemy punkt 10”. Nie widziałem, żeby kiedykolwiek strzelanka się zaczęła równiutko o 10:00 :smiley:

Jak byście raz kiedyś jak faceci zebrali dupy i przyjechali 9.30 gotowi i nie pietdolili o dupie Johna rambo to może wkoncu zaczniemo o 10 zmień se budzik nie mi posta !

Czemu krzekowo się nie pojawiło? :stuck_out_tongue: Ale tak czy siak będę :sunglasses:

krzekowo niepojawiło się bo droga dojazduwa jest zagrodzona administracja forum jest w trakcie wyjaśniania tej sytuacji

Niestety w tym tygodniu najprawdopodobniej mnie nie będzie do zobaczenia za kolejny tydzień.

Fakt to zaczynanie o 11 albo 10:30 kiedy umawiamy się na 10 to bzdura. Jeśli ktoś uważa, że na 10 to dla niego za wcześnie spoko. Przyjeżdżając spóźnionym niech będzie gotowy poczekać na kolejną rozgrywkę, ale po co 20 osób czeka na dwie lub trzy spóźnialskie? To chyba temat na osobny dział. W każdym razie proszę o punktualność.

@Spoon - ja jestem punktualnie, spóźniłem się może raz, i to na Dobrą Szczecińską, więc nie czepiaj się mnie o budzik. Też proszę wszystkich o punktualność, i proponuję zbiórkę o 9:30, że jak na 9:30 ktoś się spóźni, to ma problem i albo nie gra, albo czeka na następną rundę :slight_smile:

Nie wiem co z różnica czy zaczyna się o 10 czy o 11. Najlepiej jak zaczniemy spotykać się o 6:30…

Masz rację toobi, nawet 5.30 mogłaby być. Ciemno już nie jest :slight_smile:
Do zobaczenia w niedzielę :sunglasses:

Wiadomo, ktoś zawsze może się spóźnić, bo to trochę zaspał czy miał jakiś problem z dojazdem, nie sądzę, że ktoś notorycznie specjalnie się spóźnia, żeby tylko wszystkim robić na złość :stuck_out_tongue: Wg mnie powinno się zaczynać wtedy, kiedy wszyscy będą gotowi (max 10.30-11, nie o 15 oczywiście) jak było do tej pory; a to czy ktoś się spóźni świadczy chyba tylko i wyłącznie o nim :wink:

Panowie organizator ustalił start rozgrywki na godzinę 10 o tej godzinie zacznie się “apel” jeżeli ktoś się niewyrobi czeka do następnej rozgrywki badzi idzie do domu … Proszę to uszanować …

Przypomnę, że wiskord = repliki max 350fps

Chyba, że ktoś nie ma to może strzelać poza budynkami :smiley:

Na wiskordzie są budynki i jest teren otwarty a limity obowiązują tylko w budynkach :slight_smile: tak wiec zapraszam wszystkich :slight_smile:) nie ukrywam ze większość akcji dzieje się w budynkach ale obiecuje ze każdy postrzela :slight_smile:))

Ja panowie nie będę głosować bo nie jestem pewien w 100% czy będę.Podejrzewam że się zjawie i miło by było gdy Wiskord wygrał,będzie można lugera w końcu przetestować w budynku heheh

Tak strasznie mi się nie chce zmieniać sprężyny… zobaczę, może zmieszczę się w limicie. Jak nie to w polu wymienię :smiley:

Miliony FPS w budynkach, nakurwianko. A co full auto kulkami łożyskowymi.

Pudzian, to nie ta bajka :smiley:

Proponuję, żeby repliki mające powyżej 350FPS zostały oznaczone czerwoną taśmą izolacyjną na lufie/tłumiku i na magu. Mogę wziąć czerwoną izolkę na niedzielę :slight_smile: