30.03.2014

Gdzie strzelamy ?

  • Warszewo I
  • Wiskord
  • Krzekowo
  • Wielgowo
  • Mosty
  • Prochownia
  • Bastogne
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Witam i zapraszam do głosowania.

Ankieta zakończy się w sobotę.

Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin.

Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica. Wzór do pobrania

Zapoznaj się z regulaminem spotkań !!! REGULAMIN !!!

Przy okazji tego spotkania sprawdzane będą pozwolenia (wraz z dokumentem potwierdzającym wiek).
Obowiązkowo czerwone szmaty!!!
ROZGRYWKĘ ZACZNIEMY PUNKT 10
W PRZYPADKU GDY KTOŚ NIE BĘDZIE MIAŁ POZWOLENIA CZERWONEJ SZMATY BĄDŹ SPÓŹNI SIĘ NIEZOSTANIE DOPUSZCZONY DO ROZGRYWKI

EASTER EGG Nr 1: Aygtlugcjd

Do zobaczenia w niedzielę :smiling_imp:

obowiązkowo obecny :smiley: do zobaczyska.

Replika już jest, w Niedzielę jadę ją testować. Jak ktoś zabierze chrono, byłbym szczęśliwy :slight_smile:

Na Wiskordzie jest gdzie pobiegać? Coś w stylu dobrej czy cała akcja pod dachem?

Jeśli wygra Wiskord to ja odpadam- ponad 350fps bocznej na razie brak.

jest gdzie biegać :smiley:

Się zacięta walka zrobiła :smiley: dwie fajne miejscowy :slight_smile:

Wyobrażam już sobie czyszczenie pomieszczeń.Dla mnie bomba:)

Ja tez odpadam jak wiskord bedzie ;/… bo mam + 350fps;/ a nie mam narazie klamki do 350 :slight_smile:

Ja odpadam jak wiskord będzie

A ja będę i nie mam zamiaru tylko po budynkach latać będę też walczył na zewnątrz a tam mnie fps nie interesuje tzn bez przesady :sunglasses:

Też odpadam, wole otwarte tereny :sunglasses:

Jaki to jest problem? Pistolet w łapę i śmigamy!

Lepiej na otwartym :smiley:

ale z was babeczki :smiley: ja mam 430fps i mam krotka i będę mimo iż mam 80 km do was. Kto chce to może :slight_smile: Przestańcie się wykruszać bo będę musiał wystąpić w jednoosobowym składzie żeby dać pozostałym jakieś szanse :smiley:

Oj Kudłaty ale z tych 430 fps to sobie na Wiskordzie nie postrzelasz. Wiskord = budynki = góra 350 fps.

Kudłaty damy radę a oni niech sobie latają pi gruzie z zewnątrz ich załatwię

Można strzelać się na zewnątrz jak i w budynkach więc nie wiem jaki problem :sunglasses:

Barakuda MP40 ma 350 fps