18.11.2018

Gdzie się strzelamy ?

  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Panorama
  • IDE NA: Operacja “Kryształ”
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 16.11.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

Zapraszam wszystkich do rozegrania mini scenariusza Operacja “Kryształ”.
Szczegóły: [18.11.2018] KLUCZ Operacja "Kryształ"

Slayer zmodyfikuj troche co byśmy mogli to na Warszewie zagrać i będzie cacy :slight_smile: klucz? Beeee :cry:

Mam takie pytanie do Administracji. Ponieważ widzę, że Operacja “Kryształ” cieszy się oszałamiającym powodzeniem wśród graczy interesuje mnie czy będziemy grać ten scenariusz na - z tego co widzę po ankiecie - strzelance na Warszewie 2?

Odpowiedź jest raczej prosta. Czy my(gracze) tego chcemy? Jeśli tak to zapewne można coś pomyśleć jeśli nie to standardowa jebanka

Ciekawe i jednocześnie trochę smutne jest to że nie liczycie się ze zdaniem Slayera tylko graczy i administracji. Miał wizję, pomysł, przelał to na papier, przygotował rekwizyty i wszystko z myślą o konkretnej miejscówce, a Wy bez liczenia się z jego zdaniem chcecie zmiany. Taka roszczeniowa postawa zadziała na krótką metę. Po pierwsze pamiętajmy że szybkie zmiany administracji przed grą na mostach wprowadziły masę zamieszania, przez co trochę oberwało się Slayerowi. Po drugie, taki ruch to deptanie motywacji organizatora. Z fajnego układu win-win, gdzie jedna osoba spełnia swoją wizję, a druga strona ma coś ciekawego do pogrania, zostaje układ gdzie jedna osoba musi się napracować ponad to co zrobiła na początku, bo trzeba nanieść zmiany, a druga strona dostaje wszystko na tacy a na końcu i tak pewnie będzie niezadowolona (miała być walka o drogi a dróg prawie nie było). Slayer jest uparty i może dalej będzie tworzył scenariusze mimo hejtu, ale potencjalni inni mogą się szybko zrazić. Po trzecie, klucz to nie dobra zielona, będzie tam jeszcze długi czas. Nie w tą niedzielę, to następną albo jeszcze dalej. I po czwarte, jeżeli lubicie inne miejscówki i chcielibyście zagrać na nich coś ciekawszego, to zawsze możecie sami coś zaplanować i wykonać.

I żeby nikt mi źle nie odczytał moich słów jakoby chodziło mi o miejscówki. Klucza nielubię najbardziej ze wszystkich szczecińskich miejscówek i powiedziałem sobie że na zwykłą strzelankę już tam nie pójdę. W tym poście chciałem jedynie zaapelować o mniej roszczeniową postawę i poszanowanie pracy autora scenariusza.

Zapoznałam się trochę z tematem i muszę CI przyznać rację - taka postawa mnie trochę smuci. Slayer sie tu mega napracował, warto go docenić…

Panowie bo widzę tutaj jakąś dziwne podejście, Slayer poprosił o rezerwację terenu bo ma pomysł na scenariusz wpisał to w odpowiednim temacie do ankiety została dodana pozycja z jego scenario więc nie widzę tutaj nigdzie hejtu… JZP zaproponował aby zaadoptował samą mechanikę i pomysł na miejscówkę która wygra, zero odzewu… ja osobiście nie wiedzę problemu żeby zagrać wg mechaniki Slayera bez zmian bo wiem jaki będzie tego efekt (chodzi mi tu dokładnie o respenie się graczy) ale to co zawsze powtarzam to WY gracze tworzycie to środowisko, gracze chcą grać taka mechanikę albo inna proszę was uprzejmie bo to wasza gra to wy gracie. Dla mnie temat prosty i zamknięty jeżeli Slayer będzie miał ochotę bardzo proszę adoptujemy to na inną miejscówkę.

Ludzie, po co ten płacz? Zapytałem tylko czy maestro pojawi się ze swoim scenariuszem na Warszewie, ot co. Ale jak pisał Wayne, zero odzewu, więc kto tu kogo olewa? Moje pytanie miało na celu właśnie zagospodarowanie tej niedzieli i przygotowanie zawczasu jakiejś ciekawszej gry żeby nie była to kolejna łupanka w stylu “my tu, wy tam”.

@Ansuni15 - BTW zapraszam do odpowiedniego działu :slight_smile: “WITAM CHCIAŁBYM SIĘ PRZEDSTAWIĆ”

Ja bym z chęcią zagrał sobie scenario slayera lecz na warszewku bo kluczyk to porażka. Mam również pytanie. Muszę się przechronowac ze względu na wprowadzenie zmian w pomiarze mocy replik. Czy chrono jest dostępne w shotgunie wayne?

@JZP - tak mam chrono w shocie zapraszam, weź tylko swoje kulki

Herod wyraźnie skierował pytanie do administracji.
Scenariusz nie może być rozegrany na Warszewku, bo za dużo cywili, mały teren i nie ma mapy.
Na pocieszenie dodam, że w następnym głosowaniu zaproponuję scenariusz na Prochownię. Szczegóły na dniach.

Mam prośbę mógł by ktoś pożyczyć okularki na strzelanke na warszewie :smiley:

Oficjalnie:
Wygrywa: WARSZEWO 2
Przypominam ze widzimy się o 10.00 w pełnej gotowości!!!
Przypominam nieletnim o pozwoleniach oraz wszystkim o czerwonych znacznikach trafień.
Życzę milej i bezpiecznej gry.

Nie będzie mnie. Miłej zabawy :slight_smile:

Panowie dziekuje za dzisiejsze spotkanie i bardzo przyjemna gre. Tak, nadal mam zadyszke po ucieczce przed szturmujacym mnie tlumem ludzi :wink:

Dzięki również za spotkanie. Było MEGA.

Było super na długo zostanie mi w pamięci pędzący waYne dzięki wszystkim