11.11.2018

Gdzie się strzelamy ?

  • Dobra CQB (1.14 J) ONLY SINGIEL
  • Dobra CQB (1.14 J) FULL AUTO
  • Krzekowo 1
  • Krzekowo 2
  • Warszewo 1
  • Warszewo 2
  • Wielgowo
  • Prochownia
  • Klucz
  • Nie będzie mnie

0 głosujących

Zapraszam do głosowania!

Ankieta zakończy sie 10.11.2018 r.
Spotkanie odbędzie się zgodnie z zasadami forum TaktycznySzczecin!

****REGULAMIN GŁOSOWANIA

****!!! LIMITY J !!!

****REGULAMIN SPOTKAŃ
Na spotkaniach obowiązuje ograniczenie wiekowe od 15 roku życia ze zgodą od rodzica:

****WZÓR ZGODY OD RODZICA
Osoby, które w dniu rozgrywki nie będą dysponowały pisemnym pozwoleniem od rodzica nie zostaną dopuszczone do gry!

Wszystkie wymagane dane muszą być podane(Wystarczy 1 rodzic/opiekun)!
Brak danych skutkuje niedopuszczeniem do gry!

Jeżeli nie wiesz, gdzie i jak dojechać na miejsce spotkania przejdź do:
****POPRAWIONA MAPA DOJAZDU DO MIEJSCÓWEK
Przypominam, iż wszyscy gracze bez wyjątku zobowiązani są do posiadania oznaczenia trafień w postaci czerwonego materiału! Materiał w innym kolorze nie może być używany do oznaczeń!

Opłata za taśmę (oznaczenie stron) 1zł. Każdy kto nie ma znacznika - płaci, niezależnie czy jesteś w drużynie oznaczonej czy nie.

Oczywiście w pełnej gotowości na godzinę 10:00 :wink:
Głosy osób, które nie przedstawiły się w dziale “Witam, chciałbym się przedstawić” nie są brane pod uwagę

Przypominam że limity J (CQB oraz w lesie) są bezwzględne. Jeśli nie jesteś pewny czy spełniasz limit sprawdź to bo możesz nie pograć!
Jeśli zagłosowałeś a się nie pojawisz poinformuj w temacie. Nie musisz podawać przyczyny.

!!! CHCIAŁBYM PRZYPOMNIEĆ O ZMIANACH DOTYCZĄCYCH LIMITÓW J KTÓRE BĘDĄ OBOWIĄZYWAĆ OD NIEDZIELNEJ STRZELANKI !!!

Szybkie pytanko. Gdy 5 osób zagłosuje na Dobrą single, 4 osoby na Dobrą auto, a 6 na inna miejscówkę to gramy Dobrą czy tą inną miejscówkę?

@Grab - liczba głosów na dobra singiel jak i auto jest sumowane jako jedna miejscówka ale z góry już ustalamy czy gramy full auto czy singiel a wiec w Twoim przykładzie na dobrą oddało 9 osób a na inna 6 wiec wygrywa dobra ale patrzymy jaka opcja wygrała (singiel czy auto)

@waYne - jak wygra “Dobra” to dozwolone będzie użycie świec dymnych? :slight_smile:

@KONIK - na terenie DOBREJ CQB jest całkowity zakaz używania jakiejkolwiek pirotechniki.

poszukuje kolegi z rudą brodą ktory na ostatniej strzelance był w druzynie oznaczonych ?
pozyczył ode mnie baterie lipo 11.1 chyba 1100 … prosze sie ze mna skontaktowac bo chce ją odzyskać

@Xanax - Twoj głos nie będzie brany pod uwagę, zapraszam do odpowiedniego działu.

@waYne - teraz można już chyba liczyć.

Głosować może każdy użytkownik który przedstawi się zgodnie ze wzorem w odpowiednim temacie w odpowiednim dziale i ustawi sobie awatar.

@Xanax - niestety nie :slight_smile: dopiero od nastepnej ankiery :slight_smile: czytamy regulamin :stuck_out_tongue:

Ponieważ walka między dwiema miejscówkami wydaje się być dość wyrównana pozwolę sobie przypomnieć adekwatne do tej sytuacji słowa naszego wielkiego Wieszcza:

Gdy raz w tygodniu bractwo kulkowe
Głosy oddaje na ciemne knieje
Wsłuchaj się w słowa prastarej pieśni,
Co sercu zawsze niesie nadzieję.

Po co chcesz marznąć wśród leśnej głuszy?
Po co chcesz mundur sobie zamoczyć?
Kiedy na Dobrej możesz zwyciężać,
Walki epickie w budynkach toczyć.

Więc nie bądź pipa, głosuj na Dobrą,
Gdzie dzień udany, choćby na kacu,
Zespół taktyczny zbieraj do kupy,
Widzim* się wszyscy rano na placu!

*Chciałem nadmienić, że słowo >>widzim<< to staropolska odmiana dzisiejszego >>widzimy<<, obecnie anachronizm, wyparty przez nowe reguły językowe.

Przykład użycia:

"- Hej tam, widzita coś?

  • Nie, ni chuja nie widzim, spierdalaj!"

@Herod - widzę ze jest to wiersz biały (czyli taki bez rymu)
a wiec nie podobny do mojej pały
którą codziennie Twoje usta ssały
dziękuję za liczne przybycie
widzimy się w Twoim odbycie.


a bractwo kulkowe rymuje się z włosy łonowe :slight_smile: popraw to :stuck_out_tongue:

Pojedynek Mistrzów widzę… :smiley: Wybornie się czyta.

Przy wejściu na Krzekowo pojawiły się nowe tablice “Wstęp wzbroniony teren wojskowy” i nowy “szlaban”. Radze zrewidować czy teren jest możliwy do wykorzystania :stuck_out_tongue:

@gawron89 - juz od jakiegos czasu to jest. Gralismy juz i bez stresu.

@waYne rozumiem więc, że tylko “odnowili” znaki :slight_smile:

Coś mi wygląda że ścieraja się dwa obozy - anty i pro cqb.
Mozeby tak raz w miesiacu zorganizować strzelankę cqb niezależnie od zielonej - bo jak widać parenaście osób by chciało, ale ciężko jest przepchnac …
I zrobic na raz i cqb jako event i zieloną jak ktoś cqb ewidentnie nie lubi …
Zwlaszcza ze na dobrej mozna sie dobrze w 6 bawić a tu jest 16 chętnych (bo jeszcze nie zagłosowałem …)

Ja proponuję przestać się bawić w głosowania i od razu zmienić nazwę forum na Taktyczneprawobrzeże.pl